Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 28 mesajın 16-28 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Harika Ruhi. Gözün aydın

Resmi bana bilgi@engelliler.biz adresime gönderirsen, ben resmi buraya eklerim...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    dyt Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    09:36
    Yaşadığı Yer
    HER YER
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    7

ruhi bey benim de sağ elimde kısalık mevcut. raporumda özel tertibatlı araç kullanabililr h sınıfı ehliyet alır yazıyor. sizin raporda ibare nasıldı acaba? ne gibi zorluk çıkartıyorlar

Üye
    GAZİ HASAN Avatarı

Gerçek Adı
    hasan malkocoğlu
    Son Giriş
    23.07-2013
    Saat
    10:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent abinin bilgileri sayesinde bende aracımı aldım ehliyetimde direksiyondan topuzlu otomatik vitesli arac kullanır yazıyor direksiyona takılan topuz tertibat sayılmadığı için normal plakaya tescıllı otomatık vıteslı aracımı topuzla kullanıyorum ıkı ay oldu daha cevirmeye takılmadım inş takılıncada sorun cıkartmaz memurlar

http://www.engelliler.biz/forum/ozel...irmaliyim.html

Üye
    morti Avatarı

Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    15:12
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadasın biri resim eklemek istiyordu lütfen tertibatınresmini yayınlarmısın

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

sag kol ehliyet raporu1 - Sağ kolu kısa olanlar vites kolunun uzatılması ile vergi muafiyetli araç alabilirler

sag kol ehliyet raporu2 - Sağ kolu kısa olanlar vites kolunun uzatılması ile vergi muafiyetli araç alabilirler

Bu da kuantum fiziği ile yıllar süren araştırma sonucu ortaya konan en üst düzey proje
    sagkol vites yukseltme - Sağ kolu kısa olanlar vites kolunun uzatılması ile vergi muafiyetli araç alabilirler

sag el vites aparati 1 - Sağ kolu kısa olanlar vites kolunun uzatılması ile vergi muafiyetli araç alabilirler

sag el vites aparati 2 - Sağ kolu kısa olanlar vites kolunun uzatılması ile vergi muafiyetli araç alabilirler

sag el vites aparati 3 - Sağ kolu kısa olanlar vites kolunun uzatılması ile vergi muafiyetli araç alabilirler
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    morti Avatarı

Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tşk. ederim paylaştıgın resimler için peki ben bu tertibatı otomatik vitese yaptırabilirmiyim?
    çünkü raporumda otomatik vitesli + özel tertibatlı araç kullanabilir ibaresi var

ve sayın oturanboğa bu resimleri benim mail ime atabilirmisin ordan yazıya felan dökecem
    mail:mustafagezer21@gmail.com

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Resimlere sağ klik yapın ve "Resmi farklı kaydet"e ya da Kopyala'ya tıklayın. Sonra istediğiniz yere yapıştırıp çıktı alabilirsiniz...

Üye
    mehmet ali tuncel Avatarı

Son Giriş
    23.12-2011
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam bülent bey ben konya numune hastanesinden %40 rapor aldım raporda otomatik vites kullanabilir araç alabilir ibaresi yazılı h sınıfı ehliyetimde var.sakatlığım sağ elimde 4 ve 5 parmak eksikliği konya maliyesine elinde sakatlığı bulunanlar ötv indiriminde faydanamazmış sadece ayakta olması lazım mış onlara göre bana h sınıfı ehliyette verilemezmiş..bana normal araba kullandırmıyorlar trafikçe yasak eee maliyede otomatik vites tertibat sayılmazmış ötv den faydanalamazsın diyorlşar yardı lütfen birr yol göstermenizi rica ediyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Külliyen yanlış bilgi vermişler size Mehmet Ali bey.

"vites kolunda sakatlığına uygun hareket ettirici özel tertibat" Hareket Ettirici Tertibat Kapsamındadır (madde 3-b): http://www.engelliler.biz/forum/ozel...-sartlari.html

Üye
    morti Avatarı

Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar ben d.bakırda ayni tertibati yaptirdim fakat müdür dediki vida olan yere kaynak yapacaksın sizce dogrumu yapmadan alabilirmiyim alabilirsem gerekçe nedir yardim ci olun lütfen sayin modum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Böyle bir şartı neye dayandırıyormuş müdür bey? Bence kendi kafasına göre konuşmuş. Böyle bir zorunluluk yok.

Üye
    adem efe Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    31.07-2015
    Saat
    11:29
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar sağ kol üst ekstremite (sağ kolum yok) 2011 yılında ehliyete başvurdum devlet hastanesinden ortapedi uzmanından h ehliyet alabilir otomatik vites araç kullanabilir ibareli rapor aldım,sınavlara girdim ve kazandım maliye ye harcını yatırdım trafik e ehliyetimi almak için gittiğimde orada bana tek doktor raporu sorun çıkabilir heyet raporu alman gerekiyor dediler ve tekrar hastaneye gönderdiler.hastane de bu raporu veremeyeceğini söyleyip izmire sevk edildim.orada da aynı ehliyet alamaz kararı verildi.rapora itiraz ettim ankara numune hastanesine gönderildim.orada da ehliyet alamaz kararı verildi ve bende mahkemeye başvurdum oradan çıkacak kararı bekliyorum.kanunda sağ kolu olmayan ehliyet alamaz diye bir madde var da benmi göremiyorum.beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kesinlikle cebarrutluk! Sürücü olmanıza engel hiç bir durum yok. Bir kolu omuzdan ampute olup sürücü olan bir sürü kişi var. İnşallah mahkemede kazanacaksınız... Lütfen sonucu bizimle de paylaşın

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12