TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Feyyam Avatarı

Gerçek Adı
    ....
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Engelli 2013 yılında h sınıfı ehliyetimi red etti gerekcesi de boyun kisitli siz sürücü olamazsınız dediler. Ilk istanbul saglik kurulu red etti itiraz ettim 2kez kurula çorlu devlet hastanesinde girdim aynı kararı verdi kurul sürücü olamaz dedi.Var olan ehliyetimi nasıl geri kazanırım benim durumumda olan arkadaşlar Var mi

Üye
    badboy2580 Avatarı

Son Giriş
    19.09-2020
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende aynı durumdayım ötv ile araç alalım dedim,kontrol şartlı B sınıfı ehliyetim vardı,hastane özel tertibatlı araç kullanması uygundur,sadece hareket ettirici aksamda özel tertibat gerekir şeklinde raporu verdi,il sağlık kuruluna kod yazacaklar diye başvurdum ve sonuç.....sürücü olamaz demişler.itiraz ettim ama bakalım nasıl olacak ben de hiç bilmiyorum bu işleri...başından geçenler bilgi verirse çok iyi olur ehliyetimizden de olduk şimdi

Üye
    Syusuf Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    16.06-2021
    Saat
    18:54
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu gibi durumda hangi hastalınız varsa heyete gircek o uzman hekimle detayli bi şekirde derdinizi anlatmanız lazım daha önce kullandınızı tertibat kullaniyordum falan yoksa heyette konuşmana bile firsat vermiyollar rapora bakiyor yanındaki doktor a bakiyor dişari gönderiyor sonra falan