TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ctarimli Avatarı

Son Giriş
    28.07-2020
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    https://ibb.co/TcWhxKR

Arkadaşlar Sürücü olabilmek için gerekli raporumu daha önce almıştım ve ehliyetimi de almıştım. Şimdi de ÖTV indirimi ve özel donanımlı araç kullanır ibareli sağlık kurulu raporu için hastaneye başvurmuştum, Az önce e-devletten kontrol ettiğimde raporumu yüklediklerini gördüm fakat açıklama kısmına sadece "ENGEL ORAN TESPİTİ,ÖTV-MTV İNDİRİMİ" yazılmış bu şimdi olumlu mu, vergi dairesi kabul eder mi ? Anlayamadım çok

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:11
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    46
    Verilen Beğeniler
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @ctarimli vergi dairesini kimse anlamıyor zaten hiç belli olmaz. Normalde kabul etmesi gerek fakat etmeye de bilir teşhis kısmın ehliyet raporun ile aynı hastalıklar yer almalı vs.. bir ton şey çıkarıyorlar

Üye
    ctarimli Avatarı

Son Giriş
    28.07-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

@birkan01 hastalıklar aynı da hastaneler de bilmiyor mu acaba bunu bizi uğraştırıyorlar böyle, "faydalanır" eklemek çok mu zor cümlenin sonuna. Ben şimdi bayiye mi gitmeliyim yoksa kendim vergi dairesine gidip ötv indiriminden faydalandığıma dair belge mi alacağım onay niteliğinde ?

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:11
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    46
    Verilen Beğeniler
    10

@ctarimli Vergi dairesine kendin gidip bizzat sormanı öneririm, forumda birkaç arkadaşa denk geldim bayi fazla uğraşmadan hemen arabayı size vermek istiyor sonra ötv borcu vs. çıkarsa bayiyi ilgilendirmiyor sizi ilgilendiriyor. ( Forumda bu şekilde bir çok arkadaş denk geldim.) Bu yüzden bayiye gitmeden önce vergi dairesinden teyit alıp öyle arabanı almanı tavsiye ederim.

Üye
    ctarimli Avatarı

Son Giriş
    28.07-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

@birkan01 teşekkürler ilginiz için

Üye
    Ylmzk Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ortapedik engelliyseniz eğer engelli raporunun açıklama kısmında "sadece hareket ettirici aksamda özel tertibatlı araç kullanması gerekir " yazmayan raporlara vergi dairesi onay vermiyor siz vergi dairenize gidip gösterip sorun daha sağlıklı olur bana bu şekilde dediler tekrar yeni rapor almam gerekiyormuş... raporunuz yeniyse hemen itiraz felan edersiniz vergi dairesinden sorguladıktan sonra ve sizin roporunuzun açıklama kısmında da yazmıyor en alt bilgi kısmını okuyun ordada yazması gerekir gibi bilgi yazıyor