TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Candemirbey Avatarı

Son Giriş
    06.03-2020
    Saat
    19:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba

2009 yılında h sınıfı sürücü olur otomatik vites soldan tertibatlı araç kullanır raporum vardı o zamandan bu zamana kadar 2 adet araç aldım sattım ve yaklaşık 11 yıldır faal olarak trafikteyim ve her gün en az 4-5 saat araç kullanıyorum iş yerime dahi aracımla gidip geliyorum
    ancak ehliyet yenilemek için bu Bağcılar eğitim araştırmada il sağlık müdürlüğünün kuruluna girdim ve yaklaşık 10 sanşye baktılar yada bakmadışar sağ elde güç kaybı diyerek ehliyetim iptal edildi.
    İtirazımı yaptım kocaeli il sağlıktan çağıracaklarmış ancak çok saçma değil mi elde güç kaybı diyorsun ama 11 yıl önce ehliyet veriyorsun ve ben trafik cezası bile yemiyorum 11 yıldır. Güç kaybı diyorsun ben bu el ile tekerlekli sandalye kullanıyorum 10 parmak klavyemi kullanıyorum

ya kısaca benim ellerim benim ayaklarım beni en iyi siz anlarsınız bunlar ne akla hizmet iptal ediyor. Benim aracım benim elim ayağım işime dahi gidemem ki ben araç olmayınca çok moralim bozuldu ya lanet olsun böyle sisteme....

Üye
    asidadaş Avatarı

Son Giriş
    05.12-2021
    Saat
    16:35
    Yaşadığı Yer
    kırşehir
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    gecmiş olsun itirazda bulunun hükümet halkına engelli vatandaşına destek yerine köstek oluyor

Üye
    Halil377 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2021
    Saat
    18:14
    Yaşadığı Yer
    Gümüşhane
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Geçmiş olsun kardeşim çok saçma tabi benim %65 sizofreni raborum var ağır vasıta ehliyetim var iptal olcak diye çok korkuyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.281
    Verilen Beğeniler
    3.824

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Candemirbey

Yahu bir kol hiç olmasa bile ehliyet alabilirsiniz. Nasıl oluyor da "sürücü olamaz" diyorlar anlamak mümkün değil! Umarım itirazınız olumlu karşılık bulmuştur.