TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 32 mesajın 31-32 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ender72 Avatarı

Son Giriş
    02.07-2020
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @siirtfatih056
    Anlaşılan artık işleri ne kadar zorlaştırırız da millet belki upraşmaz veya uğraşırken telef olur da kurtuluruz mantığıyla yürüyor bu ülkede

Üye
    patpat55 Avatarı

Son Giriş
    07.07-2021
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @siirtfatih056

hocam aile hekimi sevk edince mhrsden ilgili branşamı randevumu alıyoruz yoksa sağlık kurluna mı alıyoruz örnek veriyorum benim bir rahatsızlığım varsa o branşa muayene olmak yetiyormu diğerleri rutin bakmayacakmı ayrıca örnek veriyorum ehliyet için ortapedi göz önemli kişide tansiyon astım birde ortapdei rahatsızlığı var aynı gün üçünedemi mhrsden randevu alcaz yoksa en fazla 2 mhrs randevusu oluyor yoksa dediğim gibi sağlık kuruluna randevu alıp onlarmı gönderiyor gideceğim branşlara ayrıca son dediğiniz hastanenin heyet kurulu değerlendirmiyormu raporu tek doktor maueyensi olsun ve 3 doktor muayensi olsun hastne sağlık kurulu muayene evraklarını il sağlığamı gönderiyor bunu ilk defa duydum orda bir heyemi toplanıyor aynı ankaradaki vergi indirimini değerlendiren heyet gibi sevkli hastneye gidiyorsun ordaki heyet neden bakmaz teşekkürler şimdiden

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123