TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    prisma01 Avatarı

Gerçek Adı
    ilker
    Son Giriş
    11.05-2020
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benimde korktuğum konulardan biri bu bağkur kurum sevki ile emeklilik için aldığım 59 sürekli rapor mevcut ehliyet veya engelli kimlik kartı almak için kurula girip daha düşük bir rapor verirlerse bu aldığım 59 raporun tehlikeye düşmesinden çekiniyorum.

Üye
    Gorkemxf Avatarı

Son Giriş
    11.12-2019
    Saat
    09:19
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    @Mehmetyilmaz bey bi an bende umutlandım ordan aldığım ehliyet raporuyla alabilcem diye

dediğiniz gibi honda bayisine görüştüm mail atım raporumu v.dairesine sordurcaklar

evet emeklilikten sonra %40 a raporumu düşürülerse diye çekinmiyo degilim emekliligi etkilermi acaba diye soru işareti % 40 raporumu düşürürlerse 5 yılda emekli olucam elimdeki mevcut %68 3 yılda emekli ediyor ya 5 yıl bekliyip yeni rapor alıcam %40 düşürseler dahi etkilemiycek emekliligimi.
    yada 3 yılın sonunda cesaret edip yeni rapor alıcam kafam çok karışık bunca yıl ötv mafiyetindne hiçbir zaman yararlanamadım hakkım olmasına rağmen ve biliçsizliğim yüzünden.
    bilgim olsa idi diğer ötv muafiyeti raporumun iptal olup son alınan geçerli olur diye son aldıgım % 68 raporumada ekletirirdim ötv muafiyetini ekte % 45 raporum mun görselinide ekliyim

6DBEm9 - Ehliyet değişimi için alacağım raporda yüzde belirtilecek mi? Emekliliğime etkisi?

@prisma01

Verilen hak yeni bir raporla iptal olmasa bu sıkıntıları yaşamazdık her raporu farklı farklı amaçlar ile verdiler bu zamana kadar.

engeli kimlik kartı çıkarmak istedim bi rapor verdiler
    vergi indirimi istedim bir başka rapor verdiler
    ehliyet ve ötv muafiyeti için istedim tekrar bi rapor verdiler diğer kısımları doldurmadan
    sonra ücretsiz otobüsler için belediye tekrar rapor istedi yine rapor aldım bu seferde diğer kısımları boş verdiler eldeki ötv muafiyeti raporum yandı ve son raporumla kalakaldım yararlanamıyoruz hakkımız olduğu halde ve caresiz emekliliği bekliyorum

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    528
    Verilen Beğeniler
    751

@Mehmetyilmaz aynen bana da heyette sordular herhangi bir aparata gerek varmı yazalım mı diye sanırsam o raporla aracta alabileceğim sordum ordaki doktora evet araç almak için gerekli o yüzden soruyorum zaten dedi.

Üye
    umetinn Avatarı

Gerçek Adı
    Ünal
    Son Giriş
    22.05-2020
    Saat
    08:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    30

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Mehmetyilmaz tamam sen haklısın hocam

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12