TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bros Avatarı

Son Giriş
    14.08-2019
    Saat
    18:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    eşim yüzde 45 engelli doğuştan çift taraflı kalça çıkığı var eşimin adına ruhsatlı aldığımız özel tertibatlı arabayı ben kullanabilirmiyim ? benim herhangi bir engelim yok.araba otomatik vitestir.ikinci bir sorum daha var özellikle kasko yaparken belirtmem gereken nedir herhangi bir kazada kaskonun ödeme yapması için olumsuz birşeyle karşılaşmamak için ?

Yasaklı Üye
    Eserin79 Avatarı

Gerçek Adı
    Ersin
    Son Giriş
    25.11-2019
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    175
    Verilen Beğeniler
    102

Bildiğim kadarıyla aracın orjinalliği bozulmadan ilave tertibat yapılmışsa kullanılır, ancak Bi yerde kaza durumunda kaskonun ödeme yapmadığını görmüştüm forumda

Üye
    Rayjon32 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2019
    Saat
    16:15
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@bros

merhabalar, çok benzer durum bende de var, babamın doğuştan iki taraflı kalça çıkığı var yüzde 45 engelli ve kendi adına ötvsiz araç almak istiyor. Haliyle ben de kullanmak istiyorum kullanmadığı zamanlarda ya da yorulduğunda (uzun süren yolculuklardabacakları yoruluyor) yanımda iken ya da yanımda olmadan kullanma şansımız var mı ? öğrenebildiniz mi ? çok teşekkürler.

Ekleme: özel tertibatsız otomatik araç almak istiyoruz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.527
    Verilen Beğeniler
    2.978

TSE'ye gidip araca takılan özel donanımın aracın sürüşündeki standardı bozmadığına, araçta parça eksiltmeye neden olmadığına dair yazı aldığınızda eşinizin/babanızın aracını B sınıfı sürücü belgenizle siz de sürebilirsiniz.

Üye
    fb1973 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:17
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhabalar tse den yazı almanız gerekir randevusuz işlem yapılmıyor bu işlem 510 tl dir daha sonra notere gidip ruhsatınızı değiştirmeniz gerekir bu işlemde 170 tl ödeme yapılır bu yazmış olduğum ücretler 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olduğu bana iletildi
    TSE Randevu alma adresi: tse.org.tr

Rayjon 32 siz yeni araba alacaksanız yukarıda yazdıklarım sizin için geçerli değilmiş bu kanun 2017 yılından önce alınan araçlar geçerli olduğunu TSE de çalışan kişi bana belirtti yeni alınan oromobillerde ENGELLİ ARACI TERTİBATLIDIR SAHİBİ ,EŞİ 3.DERECE KAN/KAYIN HISMI VEYA ÇALIŞANI KULLANABİLİR İBRASİ YAZILI RUHSAT HAZIRLANIYORMUŞ

https://randevu.tse.org.tr/
    İSTANBULANADOLUYAKASIARAÇ KONTROL MERKEZİ TELEFONU 0216) 311 80 80