TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    29.07-2019
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    70
    Verilen Beğeniler
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar
    -2009 yılı mayıs ayında yurt dışından adıma tescilli bir otomobil getirdim arac ruhsat tescil tarihinden itibaren 10 yıl doldu
    -araç geldiginde tum evrakları gümrük onayladı problem yoktu aradan 5 yıl geçtikten sonra gümrük müd aracın almanyada kesilen faturasının sahte oldugu iddiasıyla savcılıga suç duyurusunda bulundu ve savcılık konu hakkında dava açtı
    - dava 5 yıldır suruyor
    - makeme beraat verdi
    -sonra gümrük müdürlüğü yargıtaya itiraz etti gümrük müşavirinin beraat kararını bu mahkeme veremez üst mahkeme yetkilidir dedi yargıtay dosyayı agır cezaya gönderdi şuanda mahleme devam ediyor dahada uzunca devam eder
    -bu mahkeme bitmeden gümrük müd araç üzerinde ki şerhini kaldırmazmı ben aracı mahkeme bitmeden satamazmıyım
    -satmak istesem nasıl bir yol izlemem lazım
    -mahleme devam etse bile zaman açısından gümrük müdürlüğünün arac uzerinde şerhi kalkması gerekmezmi

aracı satmak istiyorum ne yapmalıyım ?

Üye
    melihbe Avatarı

Gerçek Adı
    Mb
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:34
    Yaşadığı Yer
    Ank
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Mahkeme devam ettiği için aracı satamazsınız, çok merak ettim nedir bu aracın marka modeli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi