TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kahraman67 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:18
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrhblr , geçen yıl H sınıfı ehliyet almak için başvurudum fakat boynumda kıst olduğu için ( sağa ve sola çevirmende zorlandığım ) için heyetten olumsuz kara çıktı ve ehliyet alamadım. tekrardan başvursam bi değişklik olurmu? ayrıca boy kısalığından ötv muafiyetinden yararlanabiir miyim?

Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    120
    Verilen Beğeniler
    108

Vermemeleri normal değil mi? Boynunu sağa sola çeviremdiğinde kaza yapma olsalığın artmaz mı ani refleks olara hareket ettirmek istediğinde iş işten geçmiş olacak. Oturduğun yer sakindir sorun çıkmasa da risk epey fazla. Değişiklik olacağını sanmıyorum. H sınıfı ehliyet kalktı gibi açıklamalar okudum ne kadar doğru tam detayını bilemiyorum. Konu hakkında daha bilgili ark.lar yardımcı olacaktır.

Üye
    berk3435 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    5

@Alman normal değil bence. Avrupa ve Amerika'da her türlü eksiklikleri gidermeye aparatlar kullanılırken, bizim ülkemizde direk olarak ehliyet verilmeyerek çözüm bulunuyor.

Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    120
    Verilen Beğeniler
    108

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    O eksiklikleri giderene kadar üstünden çok zaman geçer. Öyle bir aparattan dahi haberi yoktur bizdekilerin. Gelişmekte olan ülke statüsünde olduğumuz için zaman alır gelir mi o da belli olmaz malesef.