TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yilmazthm21 Avatarı

Gerçek Adı
    YILMAZ
    Son Giriş
    31.08-2019
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    18

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba ötv muafiyetin faydalanabiliyorum. özel tertibat için gereken kodlar mevcut alacağım arabaya özel tertibat takılması mecburi mi ? Amcamlar benim adıma araba almaya niyetliler ve ben istemiyorum alırsam kendime alırım. Arabayı aldık diyelim tertibat takılması gerekecek bu arabayı kim kullanabilir ? Aldığım arabayı tertibat takılması zorunlumu ? @OturanBoğa Bülent abi yardımcı olurmusunuz biraz akıl verin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.475
    Verilen Beğeniler
    2.892

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @yilmazthm21

Aracına özel donanım takılması şart. Donanım takılmaması demek yasal olarak suç Olası kazada da kasko ödeme yapmaz.

Araçta özel donanım olduğunda ve/fakat bu özel donanım takılırken aracın orijinal/teknik donanımlarında hiçbir değişiklik yapılmamışsa, yani özel donanım ilaveten takılmışsa, bu araç araç sahibinin eşi, üçüncü dereceye kadar kan ve sıhri hısımlarından bir sürücü veya noterce düzenlenmiş iş akdine bağlı olarak istihdam edilen bir sürücü tarafından da kullanılabilir.