Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    değerli dost Avatarı

Son Giriş
    22.10-2009
    Saat
    12:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar sağ ayağımdan %60 özür raporum h sınıfı ehliyetim var yurtdışından focus C max 1.6 TDCİ otomatik almayı düşünüyorum arabanın oradaki fiyatı 8000 euro ben bu arabayı buraya akrabama kaça getirttirebilirim bana başka bir masrafı var mıdır varsa ne kadardır

konuya vakıf olanlar yazarsa memnun olurum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

arkadaşım oradan satın aldıgın aracı yurda getirmek için harcadığın benzin parası
    ayrica araçtaki aksesurlar için ödeyecegin vergi klima oto teyp arka silecek v.b aksesuarlar için 200-300 vergi aabilirler.
    gümrükte işlemlerini halledebilmen için 300TL harç parası
    plaka işlemleri için yaklaşık 1000TL yurt içi sigorta evrak emniyet v.s masrafın olur

Üye
    özdilli Avatarı

Son Giriş
    29.11-2011
    Saat
    18:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben almanyadan arac getırttım arkadasım tatıle gelıyodu aldı geldı sadece 400 tl gumrukte masrafım oldu onuda sagolsun arkadas verdı plaka masrafları ruhsat sıgorta arkadasın dedıgı gıbı 1000 tl olur ama sen kaskolu yaptırayım dersen bu bıraz daha artar

Üye
    rüstem Avatarı

Son Giriş
    25.02-2010
    Saat
    13:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ankara gümrükte her ayın ilk salısı heyet gününde çok sayıda satıcı ortaya çıkıyor. bunlara çok dikkat etmek lazım.