TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    metehan50* Avatarı

Son Giriş
    07.01-2020
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    Afyon
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    22

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese merhabalar.Arkadaşlar yaklaşık 12-13 yıldır bu sitede seviçlerimizi,üzüntülerimizi,sorunlarımızı paylaşıyorduk.Bir çok arkadaş beni bu sitede tanır.Arkadaşlar engelli ve yatalak oğlum için bu siteye üye olmuşken,oğlum malesef kadir gecesi saat 02.00 gibi, 24 yaşında vefat etti.İçinden çıkamadığım zaman bu siteye başvuruyor sizlerden sorunlarımıza cevaplar veriyorsunuz.Allah sizlerden razı olsun.Sizlere sağlıklı nice günler dilerim.
    Arkadaşlar vefat eden oğlum adına 2007 yılında Yurt dışından araç getirtmiştim.Araç 10 yılını doldurdu.Gümrükten de emniyete yazı gelmişti.Araç aldığımda oğlum 12 yaşındaydı.Mahkeme kararı filan olmadan araba almıştık.Arkadaşlar oğlum vefat ettiğinden dolayı bu araba için nasıl bir yol izlemeliyiz?Hepinize mutlu ve sağlıklı günler dilerim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.664
    Verilen Beğeniler
    3.156

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    @metehan50*

Sabırlar diliyorum.

Ne yaptınız? Doğrudan vergi dairesine giderek işlem yapabilmeniz gerek.

Üye
    metehan50* Avatarı

Son Giriş
    07.01-2020
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    Afyon
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    22

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bülent bey Allah razı olsun.Bizler çok üzüldük ama elden bir şey gelmiyor.Hatta borç harçla yeni bir araba almak için pazarlık yapıyordum.Daha önceden oğlum 18 yaşından küçük olduğundan hiç bir izin almadan aracı almıştım. Ankara Gümrük Müdürlüğüne yazı yazarak gerekli işlemler emniyete bildirilmiş.
    Ben de Vergi dairesinden işlem yaptırmayı düşünüyorum.
    Allah bütün hasta ve engelli arkadaşlara şifalar nasip etsin.