TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jengajenga Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim YILMAZ
    Son Giriş
    30.05-2019
    Saat
    09:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar herkese,

Ben TAKSİM İLK YARDIM hastanesine ehliyet raporu için başvurdum. Sol bacağımda 2 cm kısalık ve bayağı bir incelik var. ayrıca 2002 yılından işe girmek için almış olduğum %40 engelli raporumda var. Neyse ben başvurumu yaptım. Doktorları gezdim ve hastanede heyeti bekledim. Bana SAGLIK İL MUDURLUGUNDE heyete gireceksiniz dediler. Mesaj gelir dediler ve 10 gün sonra mesaj geldi ve bugün il sağlık kurulunda heyete girdim. Heyet sonucunda, üzerinde SURUCU ADAYLARI VE SURUCULER ICIN SAGLIK RAPORU yazan bır rapor verdıler. on sayfada BIRINCI GRUP SURUCU OLUR ısaretlı, arka sayfada ıse kısıtlı kodlar yazıyor. 102, 78, 10.02, bunları ınceldıgımde otomatık vıtes kullanır, sadece otomatık vıtes kullanır, ambulans yada tıcarı kullanamaz anlamarlı çıkıyor. sımdı ben ehlıyet kursuna yazılacağım da, benım almam gereken başka bır rapor daha varmı? okuduklarımdan hastaneden bır rapor daha almam kanaatı çıkardım bir de bu kodlarla OTV SIZ araç alabılırmıyım? alırsam yüzde 40 mı ındırım oluyor. ehlıyet surecıne başlamadan raporda bır düzenleme yaptırmam gerekıyorsa yaptırmak ıstıyorum. bılgılerınızı paylaşıp aydınlatırsanız sevınırım

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:39
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    639
    Verilen Beğeniler
    315

@jengajenga
    Almış olduğunuz rapor sürücü olur raporudur, ehliyet için başka herhangi bir rapor gerekmiyor.
    Ama ÖTV muafiyeti için bir de sol alt ekstremitedeki rahatsızlığın açık tanısının olduğu ve üzerinde oran bulunan engelli sağlık kurulu raporu almanız gerekiyor.
    ÖTV oranları alacağınız araca göre değişmektedir. ÖTV ödemeyeceksiniz. Başka bir deyişle araç size çıplak fiyat+KDV toplamına mal olacaktır. Tabi ayrıca ruhsat ve sigorta giderleri.

Üye
    jengajenga Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim YILMAZ
    Son Giriş
    30.05-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Tesekkurler 2002 yılında aldıgım rapor var. Sol alt extremitede polio sekeli ve yuzde 40 yazıyor. Suresız ıbaresı de var. Ise gırıs ıcın yazıyor

Üye
    Hüseyin İlik Avatarı

Gerçek Adı
    Av.Hüseyin ilik/OF
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:48
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Bütün koşullarınız uygun başka herhangi bir şey yapmanıza gerek yok.

ÖTV indirim miktarı şu şekilde hesaplanır:

Aracın normal fiyatı / 1,(aracın ötv oranı) burada 1'in sağındaki virgülden sonra aracın ötv oranını yazacaksınız. 1,40 1,70 gibi.

Üye
    jengajenga Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim YILMAZ
    Son Giriş
    30.05-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok teşekkurler , yarın evraklarımı ehliyet kursuna teslım edıp ılk asama ehlıyetımı alacagım. umarım hayırlı olur sonu.

Başlığın Etiketleri