TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    legend06 Avatarı

Son Giriş
    05.08-2019
    Saat
    19:17
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hayırlı ramazanlar herkese ehliyetle ilgili sorum olucak bulunduğum ıldeki il sağlık komisyonu hiç bir şekilde muayane etmeden konuşmayla karşıma geçip surucu olamaz raporu verdı ve mağdur etti bende ıtıraz hakkımı kullandım ve ankaraya sevk edildim orda muayane sonucu şu kodlarla sınırlı kullanım kodları (102,47,64,78) tıbbı nedenlerle verilecek kodlar (10.02,40.11,35.04) raporumu verdiler sonra iki farklı rapor oldugu için istanbulda hakem heyetıne sevk edildim ordanda muayane sonucu şu kodlarla (102,78,47,35,04,40,11) b engelli olarak uzun ugras sonucu engelli ehliyeti için raporu aldım rapordaki kodlara göre ne şekilde kullanabilir ehliyet alıcam bilgisi olan arkadaslar yazarsa sevinirim en son hakem heyetının verdiği kodlar bunlar sanırım bu kodlar geçerli olucak (102,78,47,35,04,40,11) ve bu kodlarla ötv indirimli araç alabilirmiyim..

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    383
    Verilen Beğeniler
    92

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sizin kodlarınız:

*102. Ambulans, ticari araç veya resmi araç kullanamaz
    *78. Sadece otomatik vitesli araç kullanabilir
    *47. İki tekerlekli araç kullanamaz
    *35.04 Direksiyondan sağ*eli çekmeden kullanılabilen kontrol cihazları
    *40.11. Direksiyon simidinde yardımcı cihaz (topuz, direksiyon çatalı vb.)

Bu kısıtlarla alacağınız araca özel tertibat yaptırtacaksınız. Bu şekilde hem ÖTV'den hem de MTV'den muaf olabilirsiniz.