TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    korhan bey Avatarı

Son Giriş
    05.12-2021
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slm benim sol kol omuz hizasından ampute 3 sefer denedim doktorlar sürücü olamaz dedi 4 düncü seferde aldım 6 ay oldu ben alalı ben pes etmedim sende etme yasal olarak hakkın var

Üye
    ibrahim_yüce Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    01.10-2019
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,

aynı şekilde benimde sağ kolumdan dirsek üstü ampute ama asla pes etmeyeceğim çekirdekten yetişme şoförlüğüm var ve en doğal hakkım ne olursa olsun o ehliyeti alacağım gerekirse dava bile açacağım.

Üye
    cengaver42 Avatarı

Son Giriş
    19.11-2019
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ibrahim_yüce

Merhaba İbrahim bey durumunuza çok üzüldüm. Bende aynı durumdayım sağ kol omuz hizasından ampute benimde 15 yıllık h sınıfı ehliyetim var ben ehliyet yenileme için başvuru yapmadım inşallah hiç birimiz sıkıntı yaşamayız.

Üye
    metin13 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2020
    Saat
    20:25
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu arkadasimiza sürücü olamaz raporu verildiği anda AGIR ENGELLI STATÜSÜNE girer, bu durumda bu arkadasimiz ENGELLI INDIRIMINi kafadan almali, ruhsatta yazilacak 3 kişi aracı kullanabilmeli ki, bu arkadasimiz topluma entegre olsun, hayati boyu otobüslere mahkum olmasin.
    Doktorlar kafalarina gore sürücü olamaz raporu veriyorlar, niye, çünkü sorumlulugu yok adamin, emin olun Sürücü Olamaz Raporu verilen engelli Ötv indirimi alir diye bir düzenleme olsa kanunda, bu Sürücü Olamaz Raporlarinin 10 tanesinden 7 tanesi Sürücü Olur seklinde olur.
    Dusunen ve hak arayan bir birey olmak gerek, sistemin verdigini oldugu gibi kabul eden, sorgulamayan bireyler olmamak gerek, uzerine de düşünmeden elestirmememek gerek.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12