TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mavzer41 Avatarı

Gerçek Adı
    metin mavzer
    Son Giriş
    19.02-2021
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkdaşlar ben yeni ehliyetimi aldım ve araba almak istiyorum fakat sıfır arabalar çok pahalı bütçem 30.000 haliyle bu parayla sıfır araç alamıyorum bende ikinci el araba almayı düşünüyorum ama prösödür nedir nasıl bir yol izlerim nasıl bir araba alabilirim bu konuda görüşlerinizi tafsiyelerinizi almak isterim raporumda otomotik vites tertibatlı araç kullanabilir yazıyor

Askıda Üyelik
    DüşünürBilir Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    168
    Verilen Beğeniler
    54

@mavzer41

Hayırlı olsun güle güle kullanın ehliyetinizi 2. el engelliden engelliye araçları devir alabilirsiniz Sahibinden.com tıklayıp engelliden engelliye yazıp ordaki ilanlar bakınca anlarsınız, benim tavsiyem biraz daha birikim yapıp 50 - 60 bin TLye uygun sıfır araç almanız 30 bin Tlye 2. el alacağınız araç sizi satıştan sonra ki süreçte de maddi manevi zorlayabilir haliyle km yüksek ve yıpranmış bir araç alabilirsiniz o fiyata hele ki bu ekonomik sallantılı dönemde iyi düşünün acele etmeyin..

Üye
    mavzer41 Avatarı

Gerçek Adı
    metin mavzer
    Son Giriş
    19.02-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

doğru diyorsun kardeş biraz daha beklemem gerekiyor zamana bırakıcam şimdilik yorumun için teşekkür ettim

Üye
    Ufukalp Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    31.03-2021
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1.200
    Verilen Beğeniler
    542

@mavzer41
    30 bin liralık bütçe ile ötv avantajı olan bir 2.el araç bulmanız zaten pek olası değil. O fiyata alacağınız araç zaten 5 yılını doldurmuş bir araç olacağından size hiç bir ötv avantajı sağlamayacak. Hiç bir prosedüre bağlı kalmaksızın piyasadan normal bir şekilde alabilirsiniz.
    İstarseniz @DüşünürBilir arkadaşın dediği gibi biraz daha birikim yapıp ötv muafiyeti ile uygun bir araç bakabilirsiniz.

Üye
    mavzer41 Avatarı

Gerçek Adı
    metin mavzer
    Son Giriş
    19.02-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Ufukalp bey öncelikle yorumun için teşekkür ettim bende bir kaç bayiyle görüştüm onlarda sizlerinde dediği gibi beklememi söylediler ve araç fiyatlarınında düşeceğini söylediler şu an araç fiyatlarını çok şişirmişler tabi ne kadar doğru bilemiyorum şuan beklemekten başka çaremde yok bu arada ikinci el araçlarda baya fiyat yüksek