TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    talcid Avatarı

Son Giriş
    13.03-2019
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Daha önce B ehliyetim vardı yine B ehliyeti almak için aile hekimine başvurdum ortapedik engelliyim aile hekimi beni ortapediste yönlendirdi yapılan muayenede doktor rahatsızlığımı yazıp karar kısmına B grubu sürücü olmasında sakınca yoktur yazıp 1. sürücü olur kutucuğunu işaretleyip verdi bilen arkadaşlar bu durumda nufus müdürlüğüne gidip normal ehliyetimi alabilirmiyim. herhangi bir sorun yaşarmıyım yardımcı olurmusunuz

Üye
    Syusuf Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    16.06-2021
    Saat
    18:54
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    normalde sıfır sorun yaşarsın b sınıfı normal ehliyetini alabilirsin ama ortapedik engellin cok belirgin falansa bazen memur kıcıklık yapabiliyor

Üye
    talcid Avatarı

Son Giriş
    13.03-2019
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar aynı durumda olabilecekler için olanları anlatayım cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim

1.grup sürücü olur onayı ile nufus müdürlüğüne gittim oradaki memur eğer 1.grup sürücü olur işaretlenmiş ise bir kısıt kodu girmesi gerekirdi girmemiş bu şekilde alamazsın
    2.grup olur kutusunu işaretlemeli yada bir kısıt kodu girmesi gerekirdi doktorun dedi yani protez işitme cihazı yada moneküler olan kişiler için 1. Grup oluyor eğer sen bunlardan birini kullanmıyorsan 2.grup olması gerekir düzeltilmesi gerekir dedi ve gönderdi beni
    yeniden doktora gittim 2.grup kutusunu işaretledi ve düzeltme yaptı tekrar kaşesini vurdu ben tekrar nufus müdürlüğüne gittim ve işlemlerimi tamamladım geçici belgeyi aldım

siz siz olun eğer ek bir şey kullanmıyorsanız 2.grup olur kutusunu işaretlettirin yok mutlaka doktor 1.grubu işaretlerse kısıtlama kodlarını yazdırın sağlık raporunun arkasında bu konu zaten açıklanmış doktorunuza gösterirsiniz