Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tyoldas Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    15:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    araç kulanmak için en az yüzde kaç görmek lazım yüzde olarak benim sürücü belgem var ama çok önceden aldım zamanla gözlerim biraz daha rahatsızlık arttı şimdi araç kulanabilir miyim bilmiyorum en az yüzde kaç görmek lazım

Üye
    hamzaer Avatarı

Son Giriş
    06.07-2009
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kanuni sınırları bilmiyorum ancak demişsiniz ki gözlerimde rahatsızlık arttı...
    amannn hocam rahatsızlığınız az da olsa sürüş emniyetini tehlikeye atıyorsa hiç trafiğe çıkmayın hem kendi hem de çevredekilerin sağlığı için..

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

A1, A2, B, F, H. olanlarda sürücülerde düzeltmeli veya düzeltmesiz olarak bir gözün görmesi 2/10 dan aşağı olmamak şartıyla her iki gözün görme derecesi toplamı 10/20 olmalıdır.
    C, D, E, G olanlarda sürücülerde düzeltmeli veya düzeltmesiz olarak bir gözün görmesi 6/10 dan aşağı olmamak şartıyla her iki gözün görme derecesi toplamı 14/20 olmalıdır.
    Monoküler sürücülerde görme gücü gören gözde 10/10 olmalıdır

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Yönetmeliğin 5. maddesi Göz muayenesine ilişkin esaslar'ı düzenler. Tüm detaylar orada mevcut.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    adnaneren1977 Avatarı

Son Giriş
    24.12-2014
    Saat
    16:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tek gözün tam görüyorsa sorun yok