Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    c555 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2017
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar, bu hafta 1.4 motor sıfır km bir araç alıcam. ötv den muhaf alabilmem için nasıl bir yol izlemem gerekiyor? hiç bir bilgim yok
    devlet hastanesinden heyet raporu olur mu ve raporu nasıl yazdırmam lazım? özellikle bulunması gereken bir ibare var mı?
    ben c5 seviyesinden omurilik felçliyim, ellerimi ve kollarımıda kullanamıyorum. daha önce başka bir iş için yüzde 90 rapor almıştım. herhalde yüzde 90 ve üzeri oluyormuş.
    bu işte tecrübesi olan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum bu işi en pratik şekilde nasıl çözerim?

şimdiden çok teşekkürler...

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    12:34
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ötv için durum bildirir raporu için hastaneye müracat et hastane %90 ve üzeri rapor verirse türkiyenin herhangi bir araba bayisinden 1600 cc geçmiyecek şekilde herhangi bir otomobil alabilirsin

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Raporonuzda ÖTV veya engelli aracı içindir,yazılarının raporda yazılı olması yeterli.