TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sinan5678 Avatarı

Son Giriş
    15.01-2019
    Saat
    13:09
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar benim şöyle bir sorum olacak

ben aynkilozan spondilit ve kifo skolyozdan %78 ağır engelli sağlık kurulu raporu aldım
    maddi durumum çok kötü 2022 maaşı ve bakıçı maaşı ile geçimimizi sağlıyoruz.

sorum tam olarak şöyle: ben engelli olmadan önce b-a2 ehliyetim vardı ben engelli ehliyeti almak istemiyorum var olan ehliyetimi yeni sistem ehliyete çevirmek istiyorum özel hastaneden sağlık raporu alırsam ehliyetimi yeni sistem ehliyete çevirirken kurumlarda herhangi bir sorun yaşar mıyım

ayrıca benim engelli sağlık kurulu raporum emniyet genel müdürlüğü veya trafik şube veya nüfus müdürlüğü sistemlerinde çıkar mı?

Teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.308
    Verilen Beğeniler
    3.832

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @sinan5678

Ankilozan Spondilit söz konusu olduğunda ehliyet verilip verilmeyeceği hastalığın yol açtığı kısıtlılığa bağlı. Eğer öngörülenin üzerindeyse, ehliyetinizi yenilemeniz bir yana, ehliyetinize el konması da mümkündür.

2020'ye kadar var olan ehliyetinizi kullanabilirsiniz. O tarihten sonra sürücü olur raporu alıp yenilemek sorundasınız. Yok bugün işlem yapmak istiyorsanız, rapor alma riskini göze alacaksınız
    Not: Rapor alırken rahatsızlığınıza dair -gözle görünmese de- beyanda bulunuyorsunuz.