TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bike Avatarı

Son Giriş
    24.07-2019
    Saat
    09:33
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim düşüncem pratikte görmeleri.iki ayağında sıkıntısı olan biri.direksiyon kontrolü zaten tek elinde oluyor.fren gaz pedalı elden aparatları olduğu için.doktorlar kağıt üzerinde insanları mağdur ediyor.

Üye
    Zeynebuum Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet en doğrusu bu ama yapacak kimse yok malesef,ben şimdi kafamı vuruyorumki neden gittim daha 2 yıl varken değişim gününe, bir çevirme olsa elimdekide gidecek,ama işte olmuşa çare yok..Kocaeli'nden itiraza yanıt kimbilir ne zaman gelecek gelsede sonuç değişecekmi vs. 1 haftadır kafayı yiyorum onlar için bi imza ama bizim için hayatın şalteri iniyo bilmiyolar...

Üye
    metin13 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2020
    Saat
    20:25
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

@Zeynebuum
    Biz davada acacagiz gerek duyarsak, hukuki surecj sonuna kadar götüreceğiz, simdi en kisa yoldan sonuc alabilirsek ona bakiyoruz, olmazsa gerekli basvurular, olmazsa dava sureci, doktorlar masabasindan bu kadar kolay vermemeli, ne gerekiyorsa yapacagiz.

Üye
    Zeynebuum Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim itirazıma kocaeli il sağlıkta aynı cevabı verirse mahkenedende farklı bir yanıt çıkmaz kendi dr.larıni dinlerler emin olun...şu anda kaçak kullanıyorum,o zamanda kullanmaya devam edicem insanı zorla kötüye sevk ediyolar...

Üye
    metin13 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

@Zeynebuum
    Mahkeme sureci farkli isler, bilirkisi vs, yonetmelik hepsi incelenir, mevzuatindan emin olunca sureci baslatacagiz, teslimiyetci olmayacagiz, mucadelemizi verecegiz sonuna kadar.

Üye
    Zeynebuum Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Metin
    sonuna kadar bende varım inşallah...

Üye
    metin13 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

@Zeynebuum

Şu anda bu işi hukuki olarak kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz, halledemezsek gerekli başvuruları yapacağız, bir örneğini size özelden gönderirim isterseniz, sonrasında mahkeme yolu, onu da özelden paylaşırım başvuru yapacaksanız.

Bu başlıkta bize yardım etmeye çalışan nadir kişilerdensiniz, en azından durumunuzu paylaştınız, sizin maddeleri buradan ya da özelden yazın, bir bakayım isterseniz, kanunu yönetmeliği görmem gerekiyor, herkesin durumu farklı.

Üye
    Zeynebuum Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim durumum eklem romatizmasına bağlı tüm eklemlerde olan kısıtlamalar meselâ dirsekler tam açılmıyor omuzlar baş hizasına kadar kalkmıyor el bilekleri tam yukarı kalkmıyor ama kavramada sıkıntı yok ,kalça ve dizlerdede bazı kısıtlamalar var ama bunlar da otomotik vites araç kullanmama engel olmuyor...17 yıldır ehliyetim var 5yıl önce tekrar rapor alıp %69la aracımı aldım ve daha aktif kullanmaya başladım.işime,hastane kontrollerime, markete kısacası ev dışında heryere aracımla gidiyorum çünkü otobüs minubus metro kullanma şansım yok...Sanırım bende 8.maddenin b kısmına takılıyorum sadece kısıtlamalarım var herhangi bir uzuv kaybı yada protezim yok.

Üye
    metin13 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

Forumda yardımlaşma yok denecek kadar az, gördüğüm kadarıyla forumu düzenli kullanan engelli arkadaşlar engeli olmayan, bir yakını engelli olan arkadaşlara yardımcı olmuyor, bu durumda yorum yazmanın da çok anlamı olmuyor, bu hafta itiraz edeceğiz, gerekirse mahkeme süreci.

Ve sonuç alamazsak sürücü olamayan engelliye de kolaylık sağlanması için gerekli başvuruları yapacağız, kolaylık sağlamazlarsa aracını kullanabilen ortopedi engellilere de yüzde 90 şartı getirilsin diye iptal davası açacağız, bu durum Anayasanın eşitlik ilkesine aykırı.

Pasif üye olarak takip etmek en doğrusu bu forumu.

Üye
    Bike Avatarı

Son Giriş
    24.07-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Haklısın kimse yardımcı olmuyor.

Benim araştırma ma göre.il sağlığa gittim .ileride durumumuzla ilgili bir değişiklik olursa tekrar yeniden başvurabilirsiniz dediler.ama araştırmalarima göre sürücü olamaz olarak emniyete bilgi gitmiş.ileride heyete girişte sürücü olur raporu alsam dahi trafikten sürücü olamaz durumumumu nasıl değiştirebilirim.bu yolları giden arkadaşlar vardır.yardimci olupta yol gösterseler çok iyi olur.

Üye
    Bike Avatarı

Son Giriş
    24.07-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Engelli milletvekili arkadaşlar neredesiniz.neden engellilere yardımcı olmuyorsunuz.siz mecliste kimi temsil ediyorsunuz.

Üye
    Zeynebuum Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kimsenin bizi temsil ettiği yok,itiraz hakkımızı bile yokuşa sürüp il dışına gönderiyolar nasıl gider diye düşünmeden umursamadan...Ben yine kendi aracımla gidicem her ne kadar il sağlık raporu bildirildi nüfusa desede başka türlü gitme şansım yok çünkü...itirazım kocaeline ulaşmış ay sonu size haber vericez denildi,umarımki sonuç değişir ama masa başından sadece bakarak olmaya devam ederse bu süreç zor,en azından kendilerince sorunlu gördükleri kişileri direk red yerine aracında uygulamalı test etmeliler...

Üye
    Bike Avatarı

Son Giriş
    24.07-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Uygulamalı olmadan ellerinden engelli olanlar ehliyeti unutsunlar... izmit Seka mı sevk hastane

Üye
    Zeynebuum Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Bike
    Gebze ilçe sağlık olarak söylendi hastane değil yani...
    @Bike
    Sizin itirazdamı red edildi?

Üye
    Weysocan33 Avatarı

Son Giriş
    10.07-2019
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhablar c4 c5 kırığı hastasiyim ehliyete başvurmak istiyorum belden yukarimi kollarımı bileklerimi gayet iyi kullana biliyorum yanlız el parmaklarimı kullana mıyorum bu durumda ehliyet alma avantajim varmı ve nsl bir aparat yapılır bilgilendirseniz sevinirim
    Saygılar sevgiler

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon