TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ookkaann1 Avatarı

Son Giriş
    16.07-2019
    Saat
    19:22
    Yaşadığı Yer
    Adana-Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bugün geçici sürücü belgemi aldım. Engelim sağ bacağımda ve ellerimde engel oranım %41 . Geçici belgede;
    104: Otomatik vites araçla eğitim alabilir,
    25.08:Soldaki hız pedalı,
    20.03: Sol ayağa uyarlanmış fren pedalı,
    78: sadece otomatik vites araç kullanabilir,
    102: Ambulans,ticari ve resmi araç kullanamaz,
    47:İki tekerli araç kullanamaz kodları var. Ehliyet kursunda ve direksiyon sınavında sağ ayağımla otomatik vites araç kullanmıştım.Aracı sağ ayağımla rahat kullanıyorum. Şimdi ben normal otomatik vites araçla trafiğe çıkabilir miyim sol ayağa uyarlanmamış araçla. Bu konuda aklımdaki soru işaretini giderirseniz sevinirim.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    20.02-2020
    Saat
    17:24
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1.025
    Verilen Beğeniler
    473

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayır malesef.

Aracınız hem otomatik vitesli hem de sola alınmış gaz ve fren pedalı olacaktır.

Gözünüzde büyütmeyin. Mevcut pedallar aynen durur, sola da iki pedal konur. Pedallar arasında paralel birer metal çubuk uzatılır. Soldakine basınca asıl pedala da güç binmiş olur. İster sağdan ister soldan kullanılabilir böylece. İstenirse katlanarak devreden çıarılacak şekilde yapılabilir.