Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    imageman Avatarı

Son Giriş
    01.08-2014
    Saat
    11:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba
    benim de h sınıfı ehliyetim var. kalçamda platin vardı hareket etmiyordu, şimdi protez takıldı artık harekett ettirebiliyorum ..
    h sınıfı ehliyeti b ye çevirmek için sürücü kursuna mı müracat etmek gerekiyor.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.244

Evet, sürücü belgesinin sınıfını değiştirmek için sürücü kursuna gitmek şart artık. Ama tüm dersleri almıyorsun. Sadece direksiyon...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    imageman Avatarı

Son Giriş
    01.08-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba bulent abı benım sorum h sınıfı ehliyetim var ankilozan spondilit hastasıyım ve kalçamda platin vardı hareket ettiremiyordum dolayısıyla düz vites araç kullanamıyordum nitekim sürücü kursuda 10 küsür yıl once sen düz vites araç kullanamazssın o yuzden sana h sınıf ehliyet vericez demişlerdi aradan geçen yılların sonunda 3 ay once kalçama protez takıldı ve artık düz vites araçlarıda kullanabiliyorum. Sadete gelirsek

1. H sınıfı ehliyetimi b sınıfı ehliyete çevirmem için hastaneden rapor alıp surucu kursunamı gitmem gerekiyor.
    2. Ozel hastaneler bu raporu verirmi yoksa devlet hastanesine gitmemmi gerekiyor.
    3. hangi devlet hastanesi surundurmeden rapor veriyor

bilgilerinizi benimle paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.244

1- Evet, B sınıfı sürücü belgesi alabileceğine dair rapor alıp kursa yazılman ve sadece direksiyon sınavından geçerek B sınıfı sürücü belgesi almaya hak kazanman gerek.
    2- B sınıfı sürücü belgesi için özel hastaneler (kursun anlaşmalı olduğu mesela) iş görür.
    3- Ben işimi sağlama alayım dersen, rapor vermeye yetkili hastaneler'den birine gidip rapor alabilirsin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    imageman Avatarı

Son Giriş
    01.08-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için sürücü kurslarıyla gorusuyorum gelişme olunca burdan yazıcam ..