Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    draydinozkan Avatarı

Son Giriş
    24.10-2015
    Saat
    11:27
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    9 yıl önce Özürlü raporumla Renault marka araba aldım. 2000 senesinde trafik tescilden arabama takılan plakada özürlü amblemi yoktu. 9 yıl kullandım arabayı ve onlarca kez trafik kontrolünden geçtim. Hiç birinde problem çıkmadı.

Geçen gün uygulama var diye beni durduran polis memuru, amblemin neden olmadığını sordu. Ben de yıllar önce trafik şubesininin plakayı bu şekliyle mühürleyip verdiğini söyledim.

Sizden ricam; Plakada Amblemin olması zorunlu mu yoksa olması isteğe mi bağlı mı?
    Teşekkürler.

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Bence olması olmamasından ıyı.cunku engelli oldugunuzu oldugumuzu bılmelerı daha ıyı bence ona gore davranır...tabı bu herkesın gorusu farklıdır bence oyle...

Üye
    mıserik Avatarı

Gerçek Adı
    diyar
    Son Giriş
    14.12-2011
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sakın takma, yoksa birde araban lüks olursa hırsızlar seni zengin zanedip evinde bile rahat bırakmaz.......

Üye
    Bedirhan33 Avatarı

Son Giriş
    29.10-2009
    Saat
    17:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şimdi kanunenen deniyorki engeli amblemini (özürlü amblemini , sakat işaretini vs.vs. ) diğer sürücüler trafik polisleri ve yetkililer görecek ve onlara kolaylık sağlanacak vs.vs. , bende diyorumki kimsenin bu amblemi gördüğü yok , aracımzıın önüne kırmızı mavi şu bakanlara başbakanlara taktıkları alambalardan taktıralım ,anca bu şekilde bizi trafikte daha rahat fark ederler bence , Bir başbakanın aracının önündei plakayı kimse farketmiyorsa bir cumhurbaşkanın makam aracının önündeki forsu kimse farketmiyorsa ve ek olarak bu lamlara takılıyorsa bizde takalım ve amblemleri kaldıralım derim.