TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ciddo Avatarı

Gerçek Adı
    kasım
    Son Giriş
    23.01-2021
    Saat
    19:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar olayı kısa ve anlaşılır biçimde yazayım; şu an araç sahibi olan kişi sol BACAK'tan dolayı ötvsiz aracı almış otomatik vites ve TERTİBATSIZ araç 3 aylık (5 yıl dolmadan satış). ben bu aracı devir almak istiyorum benim engelim sol el ampute ve ÖTVsiz araç alabiliyorum. Şİmdi benim tertibatsız engelliden olan bu aracı almak için izlemem gereken yol nedir? MTV den de yararlanmak için araca TERTİBAT yapılacak sol sinyaller çubukla sağa alınacak ve TSE den rapor alıncak bunları biliyorum. Şimdi En önemlisi ben İLK nereye başvuracağım onu bir türlü bulamadım. bana bu işlem sırasını anlatacak kişiye dua ederim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.962
    Verilen Beğeniler
    3.538

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    5 yıl dolmadan engelliden engelliye satış prosedürü konusunda deneyimi olan var mı arkadaşlar?

Üye
    samed3129 Avatarı

Son Giriş
    26.12-2019
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ilk önce vergi dairesine alıcı ve satıcı gideceksiniz orda size form vericekler onu dolduracaksınız tabiki sağlık raporlarınız ve ehliyetleriniz yanınızda olsun size satışı uygundur yazısı verilince tertibat varsa projeciye eski projeyi sildirip alacak kişiye göre proje çizilecek yani uzun saçma sapan bir süreç bunun 2 kez araç muaynesi var 2 kez projesi var 2 kez tse ye gidilmesi var sırf eziyet olsun diye bende satıyordum o kadar koşturdum en sonun nalet ettim vergisini ödeyip satıcam

Başlığın Etiketleri