TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmetk0661 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    21.01-2021
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamünaleyküm sevgili dostlar,

Ankarada oturuyorum yüzde doksandört raporum var, oğluma vekalet verdim, İstanbuldan engelliden engelliye araç pazarlık ettik Nisan ayında aracı benim adıma almaya gitti,
    sırasıyla işlemleri yapıp notere gelmiş işlem yapmış noter git plakayı sök getir demiş oğlumda niye diye sorunca aracı trafikten çektim demiş,
    oğlumun bütün yanlış yapıyorsunuz diretmelerine rağmen baştaki notere bile söylemisine rağmen böyle olacak deyip kesip atmışlar,
    neyse plakayı söküp getirmiş, şimdi aracı muayeneye götür yapdır gel demiş, oğlumda plakası olmayan araçla nasıl trafige çıkarım demiş noterdeki işlem yapanda o benim sorunum değil çekiciyle götür demiş,
    çocukda çekici çağırıp en yakın muayene istasyonuna gitmiş sırası gelince muayene yapacak eleman ben plakasız trafikten çekilmiş aracı nasıl muayene edeceğim olmaz öyle şey demiş çocuk da noterin yaptıklarını anlatmış elemanda çok yazık işi bilmiyorlar demiş,
    oğlumu tanıdığı bir notere yönlendirmiş o da tekrar notere gitmiş noter işlemin diğer noterin baştan yanlış yaptığını söylemiş, gerçekten işini bilerek düzgün bir şekilde yapmış, çok yardımcı olmuş şimdi git plakanı çıkar gel demiş,
    oğlum da tekrar plaka çıkarıp gelip araca takmış muayeneye gidip yaptırmışdır,

ne kadar eziyet zaman kaybı ve maddi kayıpda cabası siz siz olun işi iyi bilen bir noter bulun nihayet Ankaraya dönüş yapmışdır.

saygılar, sevgiler, selamlar.

Üye
    ajan99 Avatarı

Gerçek Adı
    baba dada
    Son Giriş
    23.11-2021
    Saat
    10:55
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Babam %92 ortopedik engelli aracımızın 5 yılı dolmadı 2 yıl oldu alalı şimdi satmak istiyoruz. Karşı tarafta %90 ortopedik engelli. Peki biz bu aracın satış işlemini yaparken hangi yolu izlemeliyiz. Prosedür nedir? Lütfen yardım eder misiniz?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12