TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    149
    Verilen Beğeniler
    357

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @cemocan33

Aynen 2 gün önce orda tanıştığım bir sürü engellinin başına sizin bahsettiğiniz mevzular gelmiş...Benim gözlemlediğim kadarıyla doktorların durumu vahim hani doktor makina mühendisi falan bakıyor kontrol ediyor diyorlarla yok öyle bir şey herkes kurulda çayını püsküvisini yiyip goygoy yapıyor...ben açıkça ne istedğimi söyledim hangi kodları kadında yazdı...biraz da engellinin ne istediğini bilip araştırması lazım yoksa dediğiniz gibi hatalar çok fazla oluyor maliyede ÖTV de sorun çıkarıyor

Üye
    vlknz Avatarı

Son Giriş
    27.07-2021
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Merhabalar Annemin ehliyet değişikliği için sorum olacak, yanıtlarsanız memnun olurum.

Ehliyet değişikliği için aile hekimine başvurduk, "Ortopedi" branşına muayene için "basılı olarak" sevk kağıdı verdi. Önceki sayfalarda artık elektronik sisteme geçildiği belirtilmiş, basılı olarak verilen sevk kağıdı aynı zamanda elektronik olarak da sistemde bulunuyordur değil mi? Hastanedeki süreci tamamlayıp il sağlık kuruluna gittiğimizde problem yaşamayız umarım.

İkinci sorum ise şu; sevk kağıdında yalnızca Ortopedi branşından muayene istendi. Evimizin yakınında devlet hastanesi var, Ortopedi branşı da mevcut fakat uzun süredir heyet toplanmıyor bilgisini vermişlerdi. Heyetlik bir durum oluyor mu? Yoksa ortopedi biriminin olması yeterli mi?

Üye
    Muharrem77 Avatarı

Son Giriş
    03.11-2021
    Saat
    17:11
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    19

@vlknz

Aile hekiminden aldığınız kağıt elektronik ortamda görünüyor ortopedi hekimine görüneceksiniz oradanda il sağlığa sevk edileceksiniz

Üye
    vlknz Avatarı

Son Giriş
    27.07-2021
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Muharrem77

Yanıt için teşekkür ederim. Aile hekimi Anneme sevk belgesini verirken, her hastanede ehliyet ile ilgilenen kurul yok haberiniz olsun demiş. O yüzden sormak istedim. Sanırım ötv muafiyetli rapor ile karıştırdı.

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678