TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    149
    Verilen Beğeniler
    357

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Ozcan6600

Devlet hastanesinden muayene oldum ve ehliyet raporu için komisyon sevk edilmiştir yazıldı.

Bu komisyon neyin komisyonu İl sağlık müdürlüğü deniliyor ama hangi birim net belli değil telefonla ulaşım sağlayamıyorum arıyorum ulaşamıyorum ilçe sağlık müdürlükleri değil orayada gittim bilgileri yok

DÜZELTME; ARKADAŞLAR İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ -SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI EK BİŞNA 11 DEN RANDEVU ALDIM BİLGİNİZ OLSUN

İstanbul Cad. General Kani Elitez Sok.. No:8-1 Yenimahalle Bakırköy/İSTANBUL

TELEFONLARI HİÇBİR ŞEKİLDE AÇMIYORLAR NE HASTANE NE KURUL BİR BİLGİYE SAHİP DEĞİL...

Devlet memurlarının böyle bir bilgiyi bilmemeleri ayıptır ne doktor ne de hastane ne ilçe sağlık müdürlüğü ne olduğundan bilhaber varsa yoksa komisyon sevk neyse sora sora bağdat buluburmuş misali bulduk ve hallettik belki burdan birilerin işine yarar.

istanbuldaysını anadolu avrupa yakası farketmeksizin üstte belirttiğim adrese gidin randevu alın

Konu hozgul tarafından değiştirilmiştir (14.08-2020 Saat 18:30 ).

Üye
    aydinmehmet Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    15.09-2021
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@Ozcan6600
    Merhaba Hocam, ben de dün (13.08.2020) heyete girdim, sizin gibi Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesin de, bir resim aldılar, İl Sağlığa sevk, komisyondan seni arayacaklar denildi.

Size daha haber gelmemiş, sanırım bir buçuk iki ay'ı bulacak. Pandemi sürecinden sonra ortalama bir, bir buçuk ay içinde aranmaları bekliyoruz demişlerdi.

İnşallah süreler kısalır, beklemedeyiz artık.

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    149
    Verilen Beğeniler
    357

@aydinmehmet

direk komisyona gidip randevu alınması gerekiyor.

benim gittiğim yerde ayda 4 kere toplanıldığını öğrendim.

isterseniz teyit alın derim

Üye
    aydinmehmet Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    15.09-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@marto1

Bize hiç evrak vermediler, heyet te sizi komisyondan arayacaklar denilmişti, çıktım sağlık kurulu veznesine gidip oraya da sordum, orası da aynı bilgiyi verdi. Forumdan başka bir abiye de aynı bilgiyi vermişler.

Hastaneye göre uygulama değişiyor olabilir mi acaba ?

Eğer ayda 4 kere toplanılıyorsa gayet iyi , peki nereye gittiniz siz adres olarak ?

İstanbul'daki il sağlık Fatih den zeytinburnu taşındı gibi birşeyler söylenmişti.

Bir de siz randevu alabildiniz mi, aldıysanız ne zaman başvurup hangi tarihe randevu verdiler ?

Çok teşekkür ederim

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    149
    Verilen Beğeniler
    357

@aydinmehmet

Hocam ust baslikta yazdim ben randevu aldim ama cok cok zor oldu benim surecim bu durum istanbul icin sancili bir durum.
    Bilgi eksikligi var.
    Evrt bana 4 kere toplanildigi soylenildi.
    Ben direk istanbul il saglik mudurlugune gittim ama istanbul icin 10 a yakin il saglik mdurlugi var ve kesinlikle telefonlar acilmiyor.
    Bir kere acildi aktardi oda yuzume kapatildi cimere sikayet ettim.Telefon numaram gozuktugunden bile bile acmadilar sonuna kadar sikayettci olcam.
    Engelli olmak bu ulkede zulm tembel ve bilgisiz doktor ve memurlara mecbur degiliz isim isim kurum kurum sikayet ettim umarim sorusturma acarlar

Üye
    patpat55 Avatarı

Son Giriş
    07.07-2021
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    7

Ehliyet yenilemek için özel hastaneden alma durumumuz varmı

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    149
    Verilen Beğeniler
    357

Ben istanbulda bir çok özel hastaneye gittim bizzat sordum yapmıyor ama yapan özel hast var bu forumda muayene olanlarda var komisyona sevk edilende var.Bu engelli ehliyet rapor olayı çok gizemli ve engelli için zorlaştırıcı bir unsur.

Üye
    Muharrem77 Avatarı

Son Giriş
    03.11-2021
    Saat
    17:11
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    19

@patpat55

Özel hastaneden alabilir siniz ki alanlar var forumda kaç kere konusu geçti. Dahası özel resmi farketmiyor devlet hastaneleri epeycene sıkıntılı özellikle pandemi salgını kapsamında hizmet alamamak sıkıntı

Üye
    patpat55 Avatarı

Son Giriş
    07.07-2021
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    7

@Muharrem77

Bu konu başlığında özellikle il sagluga sevk oldu diyor nedenli normalcengelli raporu için hastanedeki süreci bitirince alıyorsun onuda geçtim ehliyet raporu yenilemek için ücret alıyorsa bu kadar insan neden devletten alma çabasına giriyor örnek engelli raporunda bir rahatsızligi olan birine o rahatsızlık için ehliye onaylamayacaksa örnek görme ile ilgili hatta engelli öğretmenlikte de aynı zorlugu çıkarıyorlar özelde almak daha mantıklı o zaman

Üye
    Muharrem77 Avatarı

Son Giriş
    03.11-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    19

@patpat55

Özel mantıklı ben KBB için bir yerle görüştugumde hem odyo testi hem sürücü olur icin175 TL alınıyor dediler haricinde başka ücret yok. Devlet hastanelerinde 2 katı ücret birde muayene olacağınız doktor fazlasıyla mevcutsa ki devlet hastanelerinde ki doktorlara söz geçirme bilmek mümkün değil klasik memur kafası ozeldekinin amacı müşteriyi memnun etme üzerine yeterli gelsin

Üye
    karabil07 Avatarı

Son Giriş
    01.10-2021
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Özelden tabi ki alınabilir ama engeliniz yok ise. şayet engeliniz var ise o zaman il sağlik Müdürlüğü heyeti raporu almak şart ben böyle biliyorum

Üye
    Muharrem77 Avatarı

Son Giriş
    03.11-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    19

@karabil07
    İl sağlık müdürlüğü heyet raporunun almanın şart olduğunu kim söyledi?hangi yönetmelikte yazıyormuş. Doktorların keyfi uygulaması ben 2018de sürücü olur raporu almak istediğimde sadece 102 kodu olmadığı için nvi kabul etmedi. Dahası KBB doktoru il sağlık heyetine sevkini görmedi raporda öyle yaziyordu dahası nvideki görevli memur il sağlığa gidip gitmediğimi sormadı bile. Hem engelli olsanda olmasanda özelden alınabilir ne diye devlet hastanelerini şart kosuyorsunuz anlamadım gitti. Bir arkadaşım için ozel ekol hastanesinden aldık hem odyo testi hemde sürücü olur raporunu işitme engelli olduğu halde hasteneyi aradık sürücü raporu alabilrmi diye uygun gördüler aldı raporunu

Üye
    aydinmehmet Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    15.09-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @marto1

Teşekkürler Hocam,

Mesaj kutunuz dolmuş, cevap yazdığımda uyarı veriyor hocam gönderemiyorum size.

Bize rapor da verilmedi, heyette benden bir resim istenildi, resmin arkasına ismimi yazdı, tamam oğlum gidebilirsin, komisyondan sana mesaj gelecek, o tarihte gidersin dedi. Çıktım.

Ehliyet için bekleyen bir arkadaş daha vardı, ona da aynı bilgiyi vermişler. İnşallah prosedür böyledir.

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    149
    Verilen Beğeniler
    357

evet ben mesajınızı gördüm cevap yazdım ama anlayamdım olayı burdan yazayım dedim.

sanırım kurumların başka prosedürleri var size de farklı prosedür uygulanmış bu konu gereksiz yere zorlaştırılmış.Sms bekleyin bri sonuç çıkmazsa kurula gidin.

Forumdan okuduğum kadarıyla giden herkes kurulda saatlerce beklemiş aç kalan insanlar olmuş ulan bu nasıl bir ugulama ya.

Adam bana dedi en geç 8 de burda ol 9 da toplanılcak falan dedi sanırım orda bayaaaa bir zaman geçirilcek o sebeple bur da bu yorumu okyan arkadaşlar varsa yanınıza yiyecek içecek alın orda aç kalmayın gene engelliye zulm bu nasıl bir kafa böyle bir şey nasıl olabilir.

saat randevu falan verseler yeri ama ne zaman nasıl çağrılcağımız meçhul muz cumhuriyeti

Üye
    karabil07 Avatarı

Son Giriş
    01.10-2021
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Muharrem77
    Ben kaç defa özel hastaneye gittim engelli olduğum için devlet hastanesine yonlendirildim

Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2345678 SonSon