TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zry Avatarı

Son Giriş
    03.01-2018
    Saat
    20:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @OturanBoğa

Bülent bey merhaba söyle bir sorum olacaktı. Hastaneden almış olduğum raporun bölümler karsisinda yer alan teşhislerde sol diafiz kırığı ve sag ayağımin artradez olduğu belirtilmiş. Ancak raporun sonuç kisminda sadece sol diafiz kırığı yazilmis ve diğer problemim yazilmamis.

Ehliyeti de aldim sola uyarli gaz ile kodlar ehliyette yerlerini aldi. Bugün araba bayi raporu maliyeye yöneltti. Su sekilde bir sorunla karşılaştım.

Sonuç kisminda sağ ayak problemim belirtilmediği için maliye hastaneden sonuc kismina bunu ekletmemi istedi.

Hastane bu durumda sonuc kısmına yanda yazan ifadeyi ekleyip imzalar mi yoksa yeniden kurula mi sokmak isterler.

Benimde şöyle bir problemim var.. Raporumun teşhis kisminda 4 adet farkli rahatsizligim mevcut ancak sonuc kisminda sadece 1 tanesini yazmışlar. Bu durumda sonuç kismina maliye digerlerininde yazilmasi gerekiyor dedi. Üstteki yaziyi alt sonuç kismina tekrar yazdırmak için yeniden kurulami girmem gerekiyor?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.668
    Verilen Beğeniler
    3.160

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @zry

Rapora bir ekleme olmaz ama raporda imzası olan ilgili doktorun antetli bir kağıda yazacağı ek değerlendirme eğer başhekim tarafından imzalanırsa, o belge vergi dairesinde iş görür diye düşünüyorum. Ben olsam bu şekilde şansımı denerdim.

Üye
    erckrgzl Avatarı

Gerçek Adı
    Ercan
    Son Giriş
    11.12-2018
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    12

Bence sağlık kurulundaki raporu yazan memura bir sor durumu, benzer bir durumda memurun yanlış açıklama yazmasından dolayı vergi dairesi raporumu kabul etmedi. Memur hatasını anlayınca bizzat kendisi ilgilendi ve tekrar muayene olup heyete girmem gerekti ve rapor düzgün bir şekilde çıkartıldı. Umarım Bülent Bey'in söylediği gibi olur ve zamandan kazanırsınız.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.668
    Verilen Beğeniler
    3.160

@erckrgzl

Bariz bir maddi hata varsa birileri inisiyatif kullanıp raporu düzeltebilir, ama ibare eklemek söz konusu ise mümkün değil. "Tamam yeni rapor verin" de denemiyor, "kayıt varken yeni rapor verilmez" derler. Saçma sapan bir durum yani.

Üye
    Bertoned Avatarı

Son Giriş
    27.03-2020
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    15

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hemen kabullenmeyin sonuçta raporda bölüm karşısında rahatsızlığınız yazıyormuş özelge isteyin olumlu gelecektir o memurada özelge sonucunu gösterin...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi