TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Fatma hanim Avatarı

Son Giriş
    08.07-2021
    Saat
    09:36
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    66

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Araba olmazsa bu adam yatalak hastasini sürekli doktora tasiyamaz yilda 8 defa az mi araba yok iste napsin adamcaz. Allah o hakimi bildigi gibi yapsin hakim secme hakkimiz yok malesef Cimere yaz hakimin isminide yaz yargitaya itiraz et gerekirse git ankaraya cumhurbaskanina cik

Üye
    Esrerd Avatarı

Son Giriş
    03.10-2018
    Saat
    01:51
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@baronso eşim bugun verdi itiraz dilekcesini.ilk reddin tebligatini almamistik.tebligat tarihi daha bugunmus.25 nisanda durusmada ret karari cikmisti.bugunden itibaren 10 gunluk itiraz suremiz basladi.ikinci basvurumuzda durusmasiz direkt ret verdi.simdi itirazda olumsuz olursa,ne yapmali,nereye basvurmali,yoksa yapacak birsey kalmiyor mu bilmiyoruz.

Üye
    Zorro Avatarı

Gerçek Adı
    Žorro
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    886
    Verilen Beğeniler
    3

Duruşma salonuna engelli kişiyi de getirsen yasak mı bu, Hakim Bey bir şey dıyor mu @Esrerd

Üye
    baronso Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    20.05-2021
    Saat
    18:34
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    17

@Esrerd 3 ncü 1 itiraz hakkımız yok diye biliyorum, Belki 1 üst mahkemeye başvurulabilir,Sulh hukuktan sonraki bir üst mahkeme Asliye hukuk Mahkemesi diye biliyorum.Ben kasım 2017 de ilk reddi almıştım, tebligatıda almadım.. Şimdi 2 ci itiraz hakkımı 5000 tl karşılığı, ek karar bir yana para bir yana avukatla anlaştım, eğer yine red olursa ben bu konuyu kafamdan siliyorum, yoksa insanın psikolojisi bozulacak.82 yaşında 22 yıldır Felçli olan ve bizim baktığımız Annemizin üzerine biz Araba alamazsak, işini 1 günde halledip haketmeden Araba alanlara ve bu devletin Hakimlerine Hakkımı helal etmiyorum..

Üye
    Esrerd Avatarı

Son Giriş
    03.10-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Zorro yasak degildir ama bizim hastamiz yatalak durusmaya gelmesi imkansiz ne yazikki
    @baronso bizim bu ilk itirazimiz zaten.bir ust mahkemeye yaptik.baska hakim inceleyecek yani..ek karar icin 2 defa basvurduk ikiside reddedildi.ha bundan sonrasi icin diyorsan bizcede yapacak bisey kalmiyor.yinede arastiririz ama artik oldu oldu,olmadi hayirlisi deyip kapatacagiz bu konuyu.ayni sekilde,ben aklima geldikce hakime sinirlenip duruyorum ve hakkimizi kesinlikle helal etmiyoruz..

Üye
    Gbedel Avatarı

Son Giriş
    22.10-2018
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Ekm kararın onaylanan binlerce durum emsal oluşturmaz mı burada? Bence kesinlikle karşı çıkın. Ek karar dilekçesinde "kısıtlıyı borclandırmadan, vasinin kendi imkanlarıyla, kısıtlının menfaati ve zor olan koşullarını kolaylaştırmak amacıyla" şeklinde ibareler olduğu takdirde bu hakimin şahsi görüşüne değil, bu dilekçe sonucu verilmiş emsal kararlar da gözönünde bulundurularak kitaba uyacak şekilde olmalıdır. Gerekirse bir avukat tutmak lazım..

Üye
    Esrerd Avatarı

Son Giriş
    03.10-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@Gbedel kesinlikle cok haklisiniz.normalde olmasi gereken bu.asil kizdigimiz seyde boyle zora kosmalari zaten.ustelik kanun hakimin kendi insiyatifinde karar verebilecegini soyluyor.yani keyfi isterse verir,istemezse vermez sacmaliga bakar misiniz ! Bu arada bahsettiginiz ibareler itiraz dilekcemizde mevcut.merakla onun sonucunu bekliyoruz.olumlu olumsuz gelismeleri yine buraya yazacagim insallah.yine olumsuz olursada gerekirse yargitaya kadar gidip hakkimizi savunacagiz.

Üye
    Fatma hanim Avatarı

Son Giriş
    08.07-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    66

Baronso bosyere ne kendi psikolojini boz nede anneninkini allahin emriyle annene gönül rahatligiyla bak allah verecektir sana en guzel karsiligi. Hakimide allaha havale et allahin adaleti buyuk olur

Üye
    baronso Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    20.05-2021
    Saat
    18:34
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    17

@Fatma hanim yok fatma hanım uğraşıcam
    5000 tl karşılığı 1 avukatla anlaştım garanti vermiyor ama ek karar 1 yana 5000 tl bir yana..Eğerki ek kararı alırsa avukat daha önce red olan dilekçem, 5000 tl karşılığında nasıl 1 anda hastanın lehinedir deyip ek kararı verirlerse Bimere Cumhurbaşkanına yazacağım bu iş nasıl oluyor diye

Üye
    Fatma hanim Avatarı

Son Giriş
    08.07-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    66

Baronso bende maas icin cok ugrastim annemin kelepir evinin rayic bedelini yuksek gösterip maasini kestiler kendi kendilerine eve zam yaptilar cok dilekce verdim valiye kaymakama ciktim hepsi kendi kurumlarini korudu tükendim artik allaha havale ettim hatta birde dönüp anneme dediki sydv nin müdürü "Allah versin teyzecim" yikildim biraktim

Üye
    Zorro Avatarı

Gerçek Adı
    Žorro
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    886
    Verilen Beğeniler
    3

O sözleri söylediğini Bimer Cimer dilekçe ile Belirtiniz mı @Fatma hanim

Üye
    Erdogan Er Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    13.10-2020
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    3.509

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Fatma hanim Mesajı Gör
    ..... "Allah versin teyzecim" yikildim biraktim
    Ne biçim söz bu?!! Ancak dilenciye söylenir ki o da eğer hor görmek istiyorsan söylersin. Terbiyesiz insanlar!!!

Üye
    halilhal Avatarı

Son Giriş
    18.06-2019
    Saat
    14:52
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

@Fatma hanim

şu müdürün yanına giderken cep telefonunuzun ses kaydını açıp girseydiniz, çok güzel ifşa olurdu o müdür sosyal medyada. bakın bir daha bir başkasına söyleyebilirmi o sözü. Bazen yapmak gerek böyle şeyler.

Üye
    Fatma hanim Avatarı

Son Giriş
    08.07-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    66

Zorro cimere yazmayi düsündüm ama kaymakamin sorumlulugunda olan bir kurumu kaymakama iki defa gitmeme ragmen kendi itibari geregi kurumunu korudu basbakanliga yazarsam bide beni borclu cikartirlarsa napardim benim avukat tutacak param bile yok allaha havale ettim napayim zaten eve kendileri rayic bedel belirliyor belediyenin rayic bedelini esas almiyorlar ki.

Erdogan bey evet size katiliyorum terbiyesizler herkese bu sekilde davraniyorlardi aglayan kadinlarla dalga geciyorlar herkese tersleyip dilenci muamelesi yapiyorlardi 20 li yaslarda bir bayani mudur yapmislar yönetmelikten haberi yok nasil sydv ye müdür olabilmis anlamiyorum

Adana seyhan sydv burdan ifsa ediyorum onlari

Üye
    Erdogan Er Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    13.10-2020
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    3.509

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Fatma hanim Mesajı Gör
    .............. eve kendileri rayic bedel belirliyor belediyenin rayic bedelini esas almiyorlar ki
    Nasıl belediyenin rayiç bedelini kabul etmezler? Emlak vergileri bile belediyenin belirlediği bu bedel üzerinden alınırken SYDV nasıl kendi ayrı bir bedel belirler anlamadım? Sırf bu nokta bile itiraz konusu edilebilir aslında.

20'li yaşlarda birisini SYDV müdürü yapmak.....böyle bir pozisyon tecrübe, eğitim, donanım vesaire pek çok vasıf gerektirir. En azından kemal yaşta olup bu vasıfları da bünyesinde bulunduran empati sahibi, halden anlayan birisi gerekir.... ne diyeceğimi bilemiyorum.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Başlığın Etiketleri