TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dryusuf9436 Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf aydemir
    Son Giriş
    29.11-2021
    Saat
    12:53
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    18

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bunlar için hangi fiyatları aldınız acaba
    @ernayvaz

Üye
    metin13 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2020
    Saat
    20:25
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

Makam araçlarinda suistimal var diyen arkadaşlardan delikanlı olan arkadaşlara sesleniyorum, kaypak adam her yerde kaypaktir, sözlerim onlara değil.
    Örnek dilekçe hazırladim, özelden mesaj yoluyla göndereceğim Meclise dilekçe veririm diyen olursa, makam araçlarında sınır yok, sinir konulmasını istiyorum, burada da suistimalin önüne geçilmeli tarzında, üslubu düzgün ve talebinizi açıkça anlatan bir dilekçe.
    Yok dilekçe vermem diyorsanız gelip burada boş boş yorum yapmaniza gerek yok.

Üye
    emrah1986 Avatarı

Gerçek Adı
    emrah
    Son Giriş
    05.12-2019
    Saat
    00:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @metin13

Makam aracına gelene kadar neler var.Emniyet şeridinden giden çakarlı araçların çoğu bu hükümet zamanında çoğaldı.Hepsi senin benim paramla benim hakkımı gasp ediyor.Yani hem paramızla araba aliyor hem de hızlı bir şekilde emniyet şeridinden trafiğe takılmadan huzur içinde gidiyor.Her halk hakettigini yaşarmış.

Ve yüzde 90 üzeri olanların çoğu suistimal ediyor.Bu gözler sarı sitede engelli kategorisinde satılık cabrio audi gördü.Bence engele göre araç belirlenmeli.

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    24.09-2020
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    643
    Verilen Beğeniler
    162

@alanya

Sözlerimi çarpıtmışsınız. Ben hukuki olarak kur artış sonrası limit aşımına girdiyse ve siz alamaz duruma geldiyseniz paranız iade edilir demiştim. Çünkü bu durum sizin elinizde olan bir şey değil. Avukatınıza bunu sorarsınız...

Kendi yaşadığım olayda iyi niyet çerçevesince, kur artışı benim dönemimde de oldu ama Bayi yansıtmadı dedim. Ve bu yüzden dedim ki yaşadıklarınız sizi ilgilendirir. Genel geçer olarak doğru kabul edilmez.

@bfb_91

Hangi araç, hangi hybrid modeli ve motoru nedir?

Üye
    metin13 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

Makam araçlarinda suistimal var diyen arkadaşlardan delikanlı olan arkadaşlara sesleniyorum, kaypak adam her yerde kaypaktir, sözlerim onlara değil.
    Örnek dilekçe hazırladim, özelden mesaj yoluyla göndereceğim Meclise dilekçe veririm diyen olursa, makam araçlarında sınır yok, sinir konulmasını istiyorum, burada da suistimalin önüne geçilmeli tarzında, üslubu düzgün ve talebinizi açıkça anlatan bir dilekçe.
    Yok dilekçe vermem diyorsanız gelip burada ENGELLİ ARAÇLARINDA SUİSTİMAL VAR DİYE boş boş yorum yapmaniza gerek yok.

Üye
    alanya Avatarı

Son Giriş
    16.11-2021
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Alanya
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

@StratoS

Sözlerinizi çarpıtmadım aksine alıntı yaparak koydum ama siz bence ne yazdığınızı bilmiyorsunuz, kelime olarak ''hukuki'' ne anlama gelir önce onu öğren üstadım.

Hukuk bilmeden hukuki ahkam kesme bence, hem mercedes'in avukatından hemde şahsi avukatımdan daha iyi bildiğin bir anayasa maddesi varsa buyur söyle ama yoksa genel geçer lafla yürümüyor o işler.

Kur artışı araç satanı ilgilendirmez seni ilgilendirir, sende bu noktada kendini bağlayacak sözleşme imzalıyorsun bunun neresini anlamadığını anlamıyorum gerçekten.

Araba türkiye'de gümrüklendiği an diyelim ki fiyat 250 bin olsun senin limitin kaç? 247 .... geçmiş olsun ya ödersin 250 tiko para yada soğuk su içersin kaporonun üstüne, adamlar engelli aracı diye bir araç ithal etmiyor sadece araç ithal ediyor, senin alıp alamaman çok da ilgilendirmiyor... Ha adamlar vicdanlıysa aldığı kaporoyu iade de edebilirler orası ayrı ama o iş tamamen insiyatiflerine kalmış.

@metin13

Engelli yakınlarının lüks araç sevdası ve makam araçları suistimaldir, biz defalarca yazdık o dilekçeleri hatta benim son başvurum ombudsman tarafından işleme alındı. cevap geldiğinde buradan paylaşırım.

Üye
    metin13 Avatarı

Son Giriş
    01.11-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

@alanya

Makam araclarinda suistimal var yazıp Kamu Denetçiliği kurumuna mi başvurdunuz, açık yazarsaniz iyi olur.

Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.214
    Verilen Beğeniler
    804

Yahu arkadaşlar!

Bu ülkenin savcısı hakimi yok mu? Her kim haksız yere araba almışsa sorsun hesabını. Bir de bunlarla mı uğraşacağız? Devletin toptancılık yaklaşımı bunlar. Bir şeyi denetleyemediğini anladığından herkese ceza verir. Çocukken sıra dayağı atarlardı ya öğretmen bozuntuları. İşte tam da bu psikoloji.

Üye
    alanya Avatarı

Son Giriş
    16.11-2021
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Alanya
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

@metin13

Getirilen limit nedeniyle yaşanan mağduriyetin farklı boyutlarını ve aracının kendisi alan ile devlet tarafından alınanın bir tutulamayacağını eğer bir limit getirilecekse önce amme mallarındaki suistimallerin engellenmesi için milletvekilliği makamı altındaki tüm makamlara fiyat sınırlandırması gerektiğine dair başvuru yaptım.

Üye
    Kerim47 Avatarı

Son Giriş
    11.11-2019
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sizce yeni limit ne zaman belli olur? Kesin sonucu demiyorum,zira 1 ocak 2020'de resmi gazetede paylaşılır diye tahmin ediyorum. Ancak ydo-üfe sonuçlarindan yola çıkarak yeni limit konusunda tahmini bir kanaate ne zaman variriz?

Üye
    egemmm Avatarı

Gerçek Adı
    Osman
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:06
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    172
    Verilen Beğeniler
    320

@ernayvaz

ben olsam mercedes derdim.

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    24.09-2020
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    643
    Verilen Beğeniler
    162

@alanya

Şimdi yine sözler değişti...
    Araç sipariş verirken, ÖTV'siz engelli aracı olduğu ve limit dahilinde 247.000 TL ye alınacağı ile ilgili sipariş verirsiniz. Araç 250.000 TL olduğunda limit üzeri kaldığında alamazsınız çünkü o artık engelli aracı değildir. Eğer firma bunuda kabul etmeyip yaptığınız sözleşmeye madde koyarsa ayrı. Koymazsa sizin haklı bir sebebiniz olduğu için paranız iade edilir. NOKTA.

Ben birşey bilmiyorum, siz çok iyi biliyorsunuz herşeyi...

Avukatınıza da selamlar.

Son yazınız benim için çöp.

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    26.11-2021
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    77
    Verilen Beğeniler
    186

167 281 olan aracın otvsız fıyatı ne olur?

Üye
    bfb_91 Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    1

@StratoS

1.8 hybrid corolla fiyat olarak 184000 verildi ötvsiz 122000 civarı oldugu soylendi. 5sene aonra satarken MTV kaynaklı problem yaşar mıyım bu beni düşündürüyor oldukça. Henüz piyasada tutan bir araç değil

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    26.11-2021
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    77
    Verilen Beğeniler
    186

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @bfb_91
    araç sizde olduğu müdettçe mtvden muafsınız diye biliyorum.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ugir Mesajı Gör
    araç sizde olduğu müdettçe mtvden muafsınız diye biliyorum.
    ayrıca hangi paket? lpg de takılıyormus fabrıka cıkıslı yada anlasmalı bayılerınde dıye duydum garantıyı bozmadan.daha uygun fıyata cekılebılır.