TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tanerbudak Avatarı

Gerçek Adı
    Taner Budak
    Son Giriş
    02.12-2021
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    810
    Verilen Beğeniler
    514

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim kolum yok diğerinin bacağı yok bir diğeri felçli ve bineceğiz 300.000 tl lik arabaya. Ama suistimal eden bu tipler binemeyecek. Adaletten bahsetmeyin birde. Ötv siz araç ile normal araç arasındaki farkları anlayamamış basit düşünen basit insan hadi ordan

Üye
    Özgür&özgür Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür tiryaki
    Son Giriş
    04.11-2021
    Saat
    23:31
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @nickneymi

Samet'in senin hakkındaki zeka değerlendirmesine katılıyorum.Hatta vicdanın öylesine kararmış ki fazlasını da söyleyebilirim. Her neyse önce şunu söyle bize, sen bu forumda hangi amaçla varsın? Engelli birimisin? Bir engellinin yakınımısın? Yakınıysan o engellinin nesi oluyorsun? O engelli üzerinden bugüne kadar araç aldınmı? Almadıysan almaya niyetin varmı? Bu soruları dürüstçe cevaplayabilirmisin??

Üye
    nickneymi Avatarı

Gerçek Adı
    oabey
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:31
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    14

@Samet.Demir

valla kardesim siz esas kendiniz engelli hakkini suistimal ediyorsun.
    normal bir babanin, aile ferdinin nasil ki ailesine araba alma hakki var, engellinin de var kimse kusura bakmasin senin gibi terbiyesizce de saldirmasin.

ben baska turlusunu bilmem, mahkemeler de bana haklisin dedi, engelliler dava acti. siz sirf kendinizi dusunuyorsunuz, elalemin babasi cocuguna araba alabilr ama engelli baba alamaz, yok bole bir dunya, bole bi zihniyet birileri sirf 200 binlik degil de 210 binlik araba alsin diye bole bi forumda utanamzca soyleniyor, yaziklar olsun

Üye
    Samet.Demir Avatarı

Gerçek Adı
    Samet Demir
    Son Giriş
    19.10-2019
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Ha şunu diyeydin rengin şimdi ortaya çıktı sen de başkası üzerine alınmış aracı kullananlardansın o yüzden zoruna gidiyor bu 3. derece yakın kısıtlaması istememiz. Sana bu saatten sonra zeka ile ilgili bir kıpırtı olmadığı için birşey demeyeceğim

Üye
    nickneymi Avatarı

Gerçek Adı
    oabey
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    14

@Özgür&özgür
    sen once sunu sole, her gun arabaya baban mi biniyor? birak bu isleri, eger arac protez ise 50 binlik egea da yeter, ben nasil olur da haklari kisitlamak icin kendileri mesaj yazar diyordum ama siz birbirinizi yiyormussunuz bir de utanamdan vicdan diyorlar, siz engellinin malini yasalarla gaspetmeye calisiyorsunuz sirf birilerine 200 binlik araba yetmiyor diye

@Samet.Demir
    hAYIR Benim a cilmis davam yok, mahkeme benim fikrime hakli dedi, insanlarin malini gaspetmek dogru degil dedi.

buradakiler bencil ve kotu, aileye tek araba alabilecek bir suru insan var, siz dediginiz eger 90 engel deilse engelli bir aile ferdinin araba alamamsi demek cunku kimseye aileye bi engelli icin bi kendim icin doye 3 araba alamaz

Üye
    Özgür&özgür Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür tiryaki
    Son Giriş
    04.11-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

@nickneymi

Sen sorularımı cevapla, benden öyle cevap bekle! Dürüstçe delikanlıca! Hadi bekliyoruz. Benim cevabım hazır. Kurana da el basarım.

Üye
    ulas79 Avatarı

Gerçek Adı
    ulaş
    Son Giriş
    02.09-2021
    Saat
    20:02
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @nickneymi
    daha bu gün üye olup bu kadar çok bu konuyu irdelemenden şüphe duydum ki Ankarada ikamet ediyormuşsun ,bir ihtimal bir bakanlık müsteşarının danışmanısın belki bir partinin partizanı ama şununa eminim konuyu provoke etmek için üye olmuşsun,diğer arkadaşlara da buradan sesleniyorum bu şahısa cevap vermeyin prim yapmasın.

Üye
    nickneymi Avatarı

Gerçek Adı
    oabey
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    14

@Özgür&özgür

benim arabam yok, ankaradaki ailem beraber kullaniyor, ayda yilda bi ankaraya gittigimde binerim, oldu mu?
    sen sole bakalim milleti suistimal ediyor diye iftira atiyorsun her arabana bindiginde, her ise gittiginde yaninda baban mi oluyor?

isteyen istedigi gibi kullansin, bu davalari ben acmadim, bisuru engelli magdur oldugu icin zamaninda dava acmis.mahkemeler hakli bulmus. siz kendi kalp kotulugunuzle milleti itham ederek milletin hakkina giriyorsun ac gozlulukten.

Üye
    Özgür&özgür Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür tiryaki
    Son Giriş
    04.11-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

@nickneymi

Kaçamak cevaplar veriyorsun Ailem dediğin kim? Kimin arabasını kullanıyor? Aracın sahibi engelliyle aynı çatı altındamı yaşıyor?? Açık ol bilelim derdini ve rengini.

Üye
    nickneymi Avatarı

Gerçek Adı
    oabey
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    14

kimse kusura bakmasin tertibstli arabayi gene engelli kullaniyor akrabasina odunc veriyor, ama yuzde doksanliklar kulliyen istismar, 250 binlik araba alinca baban mi iyilesiyor, bal gibi kendi keyfine alip sonra bir de benim gibi insanalr herkesin ailesi kullanabilsin sirf 90 lilar degil deyince onlari camurla

Üye
    tanerbudak Avatarı

Gerçek Adı
    Taner Budak
    Son Giriş
    02.12-2021
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    810
    Verilen Beğeniler
    514

Evet millet konumuza dönelim. Kimler whatsapp ihbar hatlarına yazdı bugün paylaştığımı. Konu parti sempatizanlığı olmasın lütfen. Bu hükümet o hükümet mesele değil. Önemli olan hak gaspı ve önüne geçmeye çalışıyoruz bırakalım boş boş muhabbeti

Üye
    Özgür&özgür Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür tiryaki
    Son Giriş
    04.11-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

@nickneymi

Kaçamak cevaplar veriyorsun Ailem dediğin kim? Kimin arabasını kullanıyor? Aracın sahibi engelli neyiniz oluyor? Ailen aracın sahibi engelliyle aynı çatı altındamı yaşıyor? Başka yakın akrabası yok da bakımından ve refakatinden siz mi sorumlusunuz?? Açık ol bilelim derdini ve rengini.

Üye
    Samet.Demir Avatarı

Gerçek Adı
    Samet Demir
    Son Giriş
    19.10-2019
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Bu adam ciddi sorunlu ya ne konuştuğunu bilmiyor ben bunun zekasından ciddi şüpheliyim. Yahu biz zaten suistimal edilmesin kim olduğu belli olmayan insanalr %90 raporu suistimal etmesin diye 3. derece yakını kademeli olarak kullansın diyoruz şu son söylediğinle zaten bizi destekler cümleler kuruyorsun. Daha da senle tartışmam ne dediğini bilmeyen anlatamayan adamla tartışılmaz

Üye
    nickneymi Avatarı

Gerçek Adı
    oabey
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    14

@Özgür&özgür

sen kimsin ki kacamak cevap vereyim, sen her gun babani gezdirmeye mi kullaniyorsun, araba mi aliyorsun ev mi ayni catinin ne alakasi var, almissin baban adina geziyorsun iste, arabayi da buna ödul goruyorsun.

bizde yasli, engelli kisi de dahil ailenin baktigi buyukler var, goturup rapor bile almadik o cileyi cekmesinler diye, bu 90 liklari alanlar kac yasinda insanlari hastane kapilarinda surunduruyor ben bal gibi biliyorum, ha sen de bin babanin arabasina benim icin sorun degil, ama baska engelli binince sen ne diye haddini asip hesap sorar gibi yaziyorsun? engellilerin ailesine refah katmasinin birebir ornegisin, once bi durust ol. 300 bini de arabaya baglama banai amerikaya falan tedaviye gotur o zaman

@Samet.Demir bence sorunlu sensin. devlet karmasik ve bu kadar garip islerle ugrasmaz.
    kendi kendimize bunu engelleyin diye yazarsak engelli aracini ailesinin kullanavilmesi de yasaklanir ve bu daha sorunlu durum olur.

yoksa zaten en bastan herkesin kullanabilmesi abartili, en azindan ortopedikteki gibi 3. dereceye kadar sinirlanmali diye 90 lik icin yazan benim.

hukumetin sorunu da aslinda istismar falan da degil, luks arac alimini almanyadan azaltmak istiyorlar ama kendileri binerler, o yuzden bole yazanlar insanlarin mahkemelerde aldigi haklari geri vermeye calisiyor, ben bunu uyariyorum.

Üye
    Serkan555 Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan KARA
    Son Giriş
    29.10-2021
    Saat
    21:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    120
    Verilen Beğeniler
    81

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Almanya’dan ithalatı azaltmak istiyorsa başka çare baksın. Polo alır yine alır konu almansa. Ne yazıkki dünyadaki en iyi araçları vw grubu yapıyor kapitalist bi paylaşım işi Buda galiba. Türkiye ile ticareti orantılı olmayan Meksika yapımı jettaya nasıl ek vergi koyduysa öyle bir şey yapabilirlerdi iyi niyetli olsalardı.