TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Damla sakızı Avatarı

Gerçek Adı
    Talha
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    22:44
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    243

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @kaptan tito

Hangi modeli almayı düşünüyorsunuz belki yeni yılda c180 baz donanım olabilir çok zam gelmezse Meseleyi Mercedes sanıyorlar oysa ki siz sadece oğlunuzu mutlu etmek istiyorsunuz İnşallah nasip olur üzüldüm gerçekten

Üye
    kaptan tito Avatarı

Gerçek Adı
    deniz
    Son Giriş
    01.10-2018
    Saat
    17:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    33

cok samimi söylüyorum ben dünyamdan yıllar önce vazgetim oglum istiyordu benim dünyada gözüm yok yeterki oglum iyileşsin allah bunların belalarını versin cocugumun hayalini ellerinden aldılar.

cok üzüldüm cok şimdi ben ne diyecek dünyaya değişmedigim ogluma

bu usulsüzlük yapanlararın allah bin bin belasını versin onlar aldı alacaklarını

Üye
    Damla sakızı Avatarı

Gerçek Adı
    Talha
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    22:44
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    243

@kaptan tito

Allah nasip ederse bir şekilde gelir dua edin lütfen ümitsiz olmayın gün doğmadan neler doğar..

Üye
    Mamak47 Avatarı

Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    23:59
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Arkadaşlar bir sürü mesaj okudum herkes birbirini suçluyor. Bu usulsüz bu usullü. Kimse asıl usulsüzlüğü görmüyor. 100000₺ lik araca 230000 vergi yüklemeleri usule uygun oluyorda, holdinglerin milyarlarca liralık vergilerini affetmek usulden oluyorda bu vergilerden kaçmaya öalışan orta ve dar gelirli vatandaşın aldığı araç usulsüz.

Üye
    kaptan tito Avatarı

Gerçek Adı
    deniz
    Son Giriş
    01.10-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    33

bana verilen hakkımı engeli olmayıpta başkasının engeliyle alıp binen usulsüzlük yapmıştır.

benim hakkımı hakkı olmadan kullandı

allahım o usulsüzlük yapanlara bizi düsünmeden bizim hakkımızı kullananlara gercek engellri versinde bizim yasadıklarımızı yasasınlar insallah

ben ogluma ne diyecem şimdi onu düşünüyorum.bana inanmaz bilmezki kanunu babam almadı diyecek beni kandırdı diyecek ben beddua etmimimde kim etsin arkadaslar

Üye
    hawk14 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2021
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 3
    oturduğum sitede 2 adet engelli park yeri var.ve sitedeki tek engelli benim.bir tane bayan var o da engelli ve onun üzerine kocası araç almış ve kocası araç kullanıyor.

geçen sene aracımı engelli park alanından birisine park ettim.diğer tarafa ise engelli olmadığı halde başka bir duyarsızın birisi aracını park etmiş.karısının engelli aracını kullanan komşumuz geldiğinde engelli park alanının işgal edildiğini görür görmez site yöneticisi olmasına,benim gerçek bir engelli olduğumu bilmesine rağmen beni arayıp aracını ordan çek orası bana ait dedi.şimdi bu olay aslında bizim ötv sıkıntımızın asıl kaynağı.

Üye
    ousenmez Avatarı

Gerçek Adı
    ousenmez
    Son Giriş
    15.09-2020
    Saat
    10:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    66
    Verilen Beğeniler
    28

@KAPTANtito mesaj gönderip ,kulis çalışmalarına devam ediyoruz, ama olurda bir değişiklik olmazsa. Çoçuğunuz mutlu olacaksa a 180 ve a 200 mercedesleri sanırım 2018 deki limitler içinde alabilirsiniz. Onun üstüne yetmez limit zaten.

Üye
    saygun Avatarı

Son Giriş
    04.11-2021
    Saat
    02:27
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    0

Bakan takmış engelliye bide verilen rakam önerisine yuh uçma der gibi...Ulan derim altınızdaki makam araçları ne olcak...

Üye
    m044010 Avatarı

Son Giriş
    20.05-2021
    Saat
    22:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    38

anladığım kadarıyla özel tertibatlı araçlarda bir kısıtlama yok, tutanaklarda geçmese de sanırım H sınıfı ehliyetlilerde yok kısıtlama,
    konuşmalarda çok açık değil ama görünen o

Üye
    kaptan tito Avatarı

Gerçek Adı
    deniz
    Son Giriş
    01.10-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    33

@ousenmez

Tşk ederim sayın arkadasım

Benim derdim şu. Ben ogluma soz verdım gittik bindik . Ögretmenine ve sevdigi insanlara babam bana mercedes c 200 aiacak dıyıp her gordugunde babam bana bundan alacak dıyık hep gununu soruyor

Ben şımdı ne diyecem ne b..... yicem nasıl ikna edecem. Elim kolum baglandı Ben araba pesınde degılm keske soz vermeseydım cok uzulecek ve ben bıttıgım amdır zaten 16 yıldır bıtıgım o uzuldunmu dunya duruyor ne b.... k yıyecem ben basıma agrılar gırıyor

Üye
    tanerbudak Avatarı

Gerçek Adı
    Taner Budak
    Son Giriş
    02.12-2021
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    810
    Verilen Beğeniler
    514

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Süreyya beye ısrarla sordum net bir cevap alamıyorum o da bilmiyor zaten. Ama maddede h sınıfı ehliyet diye bir ayrım yok maalesef. Herkes için geçerli. Aramaya ve mesaj yazmaya devam lütfen.

Üye
    kimyager0529 Avatarı

Son Giriş
    07.06-2021
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 4
    Arkadaşlar merhaba, siteye yeni üye oldum. Araştırma yaparken tesadüfen karşılaştım. Tanışma bölümünde kendimi en kısa zamanda tanıtacağım.

Süreyya beye ben de whatsapptan ulaştım. Anında yanıt verdi. Donanımlı araçlarda bir sıkıntı yok dedi. Ben de tanerbudak arkadaşım gibi konuya çok vakıf olmadığını düşünüyorum. Zira tutanaklarda bununla ilgilibir madde yer almamaktadır.

Yazılanları okudum. Öncelikle tanerbudak arkadaşımıza ve yasaya karşı çareler üreten tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Artık yanınızda bir kişi daha var. Olumsuz görüş bildiren arkadaşlara da bir selam çakıyorum. Kırıcı olmamak şartıyla tartışmak ve çeşitlilik güzeldir.

Sadece ilgili kişilere mail attığını iddia eden arkadaşımızı şiddetle kınıyorum. Suistimal eden kişilerin bir an evvel tespit edilmesini ve benim gibi H sinıfı ehliyeti olanlara ve gerçekten amacına uygun olarak kullanan %90 ve üstü engeli olan araç sahiplerine haklarımızı kaybetmeyeceğimizin umudunu taşıdığımı belirtmek istiyorum.

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    02.12-2021
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    212
    Verilen Beğeniler
    169

Donanımlı demeyin, elden tertibatlı araçlar diyin. En başta dedim, hiç birinin maddelerden ve konudan bi Haberler. Hazırlayan ilgili danışman, uzman, yardımcı kimse artık kulak dolma bilgilerle hazırlayıp sunmuşlar taslağı. İns aklı başında biri adam akıllı dinleyip ortak bi karar alırlar.

Bide mercedese binince olay bitmiyor ki, bakımları falan dünya parası , bide benzinli falan alırsanız cüzdanı somurur resmen.

Üye
    AGHANURULLAH Avatarı

Gerçek Adı
    yılmaz sülün
    Son Giriş
    16.09-2020
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    46

Sureyya bey ya gecistirmek için donamimlilarda kısıtlama yok diyor ya da gerçekten kısıtlama yok. Sonucta siz israrla sorarken emin bir sekilde kisitlama yok niye desin ki ?

Üye
    Özgür&özgür Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür tiryaki
    Son Giriş
    04.11-2021
    Saat
    23:31
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @kimyager0529

Hoşgeldiniz, pozitif ve yapıcı yaklaşımlarınız için ayrıca teşekkür ederim.