TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Okan47722 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2021
    Saat
    13:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ya hocam sizden ricam bizede yardımcı olmanız,mek6 kardeşimizin yazdığı gibi biz engellinin hakkını gasp etmek veya devletimizi dolandırmak değil inancınız olsun 4 yıldır bir fiil engelliyi hastaneye olsun fizik tedaviye goturuyorum bu aracla millet gibi alıp 5 yıl sonra kar amacı gütmedik bu aracta sizden ricam bi yol gösterin

Üye
    Okan47722 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2021
    Saat
    13:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya hocam sizden ricam bizede yardımcı olmanız,mek6 kardeşimizin yazdığı gibi biz engellinin hakkını gasp etmek veya devletimizi dolandırmak değil inancınız olsun 4 yıldır bir fiil engelliyi hastaneye olsun fizik tedaviye goturuyorum bu aracla millet gibi alıp 5 yıl sonra kar amacı gütmedik bu aracta sizden ricam bi yol gösterin

Üye
    Sardonyx35 Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan
    Son Giriş
    25.11-2021
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    39

Devleti dolandırmaktan bahsetmiş @birkan01 diye bir arkadaş. Normal araç aldığında devlet senden 3 katı vergi alırken devlette seni dolandırıyor. Arabayı almak için bankadan kredi çekiyorsun oradan da gol yiyorsun. 3 liralık araba saba 12 liraya geliyor sen de diyorsun ki devleti dolandırdığınız için yardımcı olmayacağım.

Önce insanlar neden bu yollara sapıyor onu soracaksın. O adam istemez mi gitsin normal gönlünce arabasını alsın binsin gezsin. Önce devlete sorun 3 katı vergiyi neden alıyor diye.
    Konu Sardonyx35 tarafından değiştirilmiştir (17.05-2021 Saat 11:17 ). Gerekçe: hatalı isim yazma

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ÇUKUROVA
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    8

Sonucda o bloke konulan para devletemi kaliyor.ben anlamadim

Üye
    gökmenn Avatarı

Son Giriş
    09.08-2021
    Saat
    15:51
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@birkan01 birkan bey beş yılı dolan zihinsel engelli aracı için yenileme yapmak istiyoruz engellinin lehine bi durum araç satışını yapıp yeni almak istiyoruz bürakrasi çok zorlu yardımcı olursanız sevinirim demirdogen.41@hotmail.com
    Konu gökmenn tarafından değiştirilmiştir (03.08-2021 Saat 15:08 ). Gerekçe: eksik yazı

Üye
    Akdeniz123 Avatarı

Gerçek Adı
    Bekir
    Son Giriş
    02.10-2021
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba kardeşim buradaki konu devleti dolandırmak degil bende aynı şekilde madurum yardım ederseniz gerçekten müteşekkir oluruz

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12