Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nazif Avatarı

Gerçek Adı
    Nazif
    Son Giriş
    30.10-2013
    Saat
    14:59
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sayın bülent bey gazilere yurdışından araç getirmesiyle ilgili özel donanıma ihtiyaç yok diye bir yazı okudum biraz bu konuyu açabilirmisiniz

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Gümrük yolu ile alınacak araçlarda yayımlanan genelge ile gaziler için özel tertibat şartı kaldırılmıştır (Bakanlar Kurulu'nun ilgili Kararı için buraya tıklayabilirsiniz).

Münhasıran malûl ve sakatlar tarafından kullanılmak üzere özel surette imal edilmiş hareket ettirici tertibatı bulunan (3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamına giren sol bacak engeli olan gazilerde özel tertibat aranmaz) ve bunlar tarafından ithal edilen motorlu veya motorsuz koltuklar, bisiklet, motosiklet ve motor silindir hacmi 1600 (dahil) cc'ye kadar olan binek otomobillerinin (arazi taşıtları hariç) muaf olarak ithal edilmesine izin verilmiştir.

Forum Moderatörü
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    33

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu ayrımcılık daha nereye kadar sürecek acaba gaziler, hastalık sonucu engelliler,kaza sonucu engelliler sağ bacak sol bacak vs vs vs. yeter artık yaaa
    bu bizim dernekler, özürlüler idaresi başkanlığı ne yapar allah aşkına merak ediyorum. böyle bi saçmalık nerde var ya. Tamam askere gaziye saygımız sonsuz herşeyi sonuna kadar hakediyor onlar. ama adam kaza geçirdi hastaladın sakatlandı eeee durum, sen dur sana olmaz niye sen gazi değilsin.
    Neyim abi ben.
    kusura bakmayın"NİYAZİ"