TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 73 mesajın 61-73 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Memleketim
    Alınan Beğeniler
    864
    Verilen Beğeniler
    189
    Blog Mesajları
    26

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2017 deydi sanırım ehliyeti yenilemek için özel hastane kabul olmuyor dediler. Mecbur numuneye gittim. Öyle rezillik çektim o hastanede anlatamam. Askeriyenin sınavına giren adaylar ankaraya heyete gelmiş.7 saatte çıkabildim hastaneden ve ertesi gün bir daha gittim.Özel hastaneye daha fazla para vermeyi yeğlerdim ) sağlık kurulu işi mahvetti gerçi.zorluk çıkardı. 3 hekim onaylı fizik tedavi kurul raporu için tekrar sevk etti.Kuruldaki memur, sen o raporu alıp gelsen de sana olumsuz karar verecekler dedi.Çok üzülmüştüm.3 hekimi heyetten de geçtim. O Rapor sonucuna göre ehliyet alamazsın dedi fizik tedavici.Ama belli olmaz doktor insiyatifi var dedi. Doktorun insiyatifini sağlık kurulundaki memurdan en başında öğrendiğim için işlemleri devam ettirmeye cesaret edemedim.Pandemiden dolayı da süreyi sürekli uzatıyorlar.Gittiği yere kadar gitsin diyorum.Sıfır araç almaya niyetlenmediğiniz sürece acele etmeyin derim. Ben niyetlenmiştim, kursağımda bıraktılar.Yaşadığım bunalımı anlatamam.Araba değil ev aldım belki de böylesi daha hayırlı oldu.ikinci el arabamla devam.Sağlık kurulu doktorları eskisi gibi değil,sıfır araç almaya kalkanlar çoğaldı. Bundan mı bilmiyorum

Üye
    scakmak81 Avatarı

Gerçek Adı
    sato
    Son Giriş
    15.10-2021
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    araç bayiisi eski H sınıfı ehliyeti yenilemen lazım dedi . ankara vergi dairesini aradım eski H sınıfı ehliyetler 2022 sonuna kadar geçerli dediler bilginiz olsun

Üye
    Cevatalp Avatarı

Son Giriş
    14.08-2021
    Saat
    00:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar özele gitmeyin çünkü engelli ehliyet söz konusu olunca sekreterlik devlet veya üniversite hastanesine gönderiyor.en devlette hemde uygun 75 tl ehliyet raporu devlet hastanesinde dahiliye ve göz muayenesinde sadece doktor sayısı arttıkça fiyat değişiyor.çünku benim başıma geldi böyle bir olay.

Üye
    Muharrem77 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:52
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    19

@Cevatalp

arkadaşları yanıltmasanız sevinirim. resmi yönetmeliğe göre resmi ozel hastane raporları geçerlidir. kaldı yonetmelığı iyi bilen alanınzda uzman hekım olacak.ben ozel hastanenin sektererlığıne gittiğimde rapor verebilecekllerini dile getirdiler bu konuda uzman tabib olduğunu soyledıler. ben istedikleri aıle hekımı sevk yazısı resmi odyo testi yanımdaydı kaldı ben kbb işitme engelli olarak aile hekımı sevk yazısı unıveriste hastanesınden alınan odyo testı ile beraber ozel hastaneden tek hekım raporu aldım kısıt kodlarıyla beraber sistemde gözüküyor

Üye
    serkanbaba Avatarı

Son Giriş
    15.10-2021
    Saat
    06:30
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar b sınıfı ehliyetim var b engelli çevirecek devlet hastaneleri çok yoğun özellikle Ankara’da özel hastaneden alan arkadaşlar hastane ismi verebilir mi sevk kağıdımı aile hekiminden aldım

Üye
    Muharrem77 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    19

@serkanbaba

ankarada ozel lokman hekım hastanesi veriyor. rapor vermeye yetkileri uzman tabıblerı var. ben aıle hekımı onermişti oradan almıştım. tek hekım raporunu

Üye
    Mümin Çelik Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:49
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    48

Engelli ehliyeti için bende araştırdım Maalesef sağlık kuruluna sevk edemeyiz dediler normal ehliyet için sorun yok ama engelli ehliyeti için sevk veremeyiz dediler bende devlet hastanesinden aldım Bursa

Üye
    rmzn16 Avatarı

Son Giriş
    28.07-2021
    Saat
    13:39
    Yaşadığı Yer
    Ramazanoğulları Beyliği
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

@Mümin Çelik

Engelli ehliyeti için hangi hastaneye gittiniz? Zorluk vs çıkartıyorlar mı heyette?
    Nasıl bir yol izlemem gerekiyor, yardımcı olur musunuz?

Üye
    Mümin Çelik Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    48

Nerdeyse tüm özel hastanelere sordum engelli ehliyeti için başvuru yapacağım Sağlık il müdürlüğüne sevk etmeniz gerekiyor sevk yapabiliyor musunuz dedim hayır dediler o yüzden direk eski Memleket devlet hastanesinde uzman ortopedi doktoruna o zaman 50 tl idi şimdi bilmiyorum ücret ödeyerek muayene olmuştum doktor sağlık kuruluna sevk etti devlet hastanelerine gitmenizi öneririm zaten aile hekimi sizi uzman doktor sevk edecek sevk ile herhangi bir devlet hastanesinden birine gitmeniz yeterli olur randevu almanıza gerek yok hastaneye gidip danışmaya ehliyet için geldim deyin onlar sizi yönlendirir

Üye
    Muharrem77 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    19

@Mümin Çelik

ben işitme engelli olarak b sınıfı vardı eskı tip ona rağmen uzman kbb doktorunda tek hekım raporu almıştım komısyona yanı il sağlıga sevk edilmedım.

Üye
    Mümin Çelik Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    48

Ortopedik engeliniz yoksa zaten alamazsınız siz normal ehliyet akmışsınız yani ötv indiriminden yararlanmadan araç alırsınız ama kulak engeliniz ehliyette yazar

Üye
    grkmz Avatarı

Gerçek Adı
    ŞÜKRÜ
    Son Giriş
    09.03-2021
    Saat
    08:55
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@_çalıkuşu_

Sıkıntılar halen devam ediyor.benimde sağ el ortopedi dr.vermek istemediğinde fizikçiye gönderdi.şimdi bende galiba vazgeçeceğim 2023 e kadar süre varmış.2008 den beri ehliyetimde mevcut.hayırlısı allahtan.sizin engel neydi mahsuru yoksa

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Memleketim
    Alınan Beğeniler
    864
    Verilen Beğeniler
    189
    Blog Mesajları
    26

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Size doktor vermezse mahkemeyi %100 kazanırsınız. Ama benim boynumu çevirme oranım yönetmelikte istendiği gibi değil. Mahkemeye de versen yönetmelik var karşımda. Benim gibi olanlara özel tertibat şartları koyarak veren doktorlar olmuş ama tamamen doktorun inisiyatifine kalmış bir durum bu da. Eğer kuruldaki doktor bu inisiyatifi kullanmak isteseydi beni ftr için tekrar sevk etmezdi. Kararına destek ve kesinlik için yaptı bunu belli. Ben dava açıp onu uğraştırmayım diye

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345