Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sami_a44 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2011
    Saat
    14:34
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar,
    benim sağ elimde ortopedik bi rahatsızlığım war. h sınıfı ehliyet aldım. ben bu ehliyeti alırken otomobil eğitimi almıştım. sağlık kurulu raporumda, "H SINIFI SÜRÜCÜ OLUR, OTOMATİK VİTESLİ ARAÇ KULLANABİLİR" YAZIYORDU.

ben bu ehliyet ile otomatik vitesli motorbisiklet kullanabilir miyim, kullanamaz mıyım?
    bu konuda bana yardımcı olursanız çok sewinirim. Saygılar...

Üye
    reis Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:13
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşım bildiğim kadarıyla bununla sadece otomatik vitesli otomobil kullanabilirsin. Diğer araçların Bisiklet Motosiklet A-A1, Kamyon - Otobüs E, eğer kaldırılmadıysa kamyonet de C olacak ki senin ehliyetinde H sınıfı...H sınıfı ehliyetle sadece ehliyetinde ne yazıyorsa onu kullanabilirsin hatta B sınıfı ehliyeti olanlar bile mootosiklet kullanamaz. Yanlışım varsa konuyu bilen bir arkadaş düzeltirse sevinirim...

Üye
    Sinan Yagci Avatarı

Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    05:39
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Doğru , ehliyet ne içinse onu kullanabiliyor. İşyerimde arkası tankerli yıkama aracı ( itfaye aracı ) kullanan arkadaşlar geçen yıl o araçları kullanabilmek için iş makinası ehliyeti çıkartmak zorunda kaldılar. Ağır vasıta ehliyeti ile kullanamadılar.