TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Zorro Avatarı

Gerçek Adı
    Žorro
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    886
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Avukatlara para dökme.
    Kocaeliylede ugras ne olacak buisin sonu.
    Kolay gelsin.

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    13

sen avukat masraflı bir iş sen hakem hastane isteyerek git son kez oda olmaz ise ondan sonra avukat işlemine bakarız

Üye
    mustafa.yildirim Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa yıldırım
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    22:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    1

hilal kardeş
    hakem hastane kocaelin de annem kanser hastası bu nedenle şehir dişina gitmem çok zor.
    avıukat istanbulda hakem hastane ayarlar diye biliyorum bu nedenle avukat arıyorum.

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    13

senin istanbulda hakem hastane ayarlama hakkın var iki tane raporuna dilekçene ekliyeceksin sen istanbulda mı hakme hastaneye girmek isitiyorsun dilekçene yazacaksın ekli dosyamdaki iki adet otomatik vites ile engelli ehliyeti alınabilir şerhine karşı il sağlık müdürlüğü engelli ehliyetini red ettiğinden durumumu annemin rahatsızlığından dolayı istanbulda şu kısımlarda olan bir hakem hastaneye sevk edilmem diyerek yaz imzala senin rahatsızlığın nedir nelerden girdin sen heyete birde neye istinaden il sağlık müdürlüğü red ediyormuşki bunuda öğrendinmi örneğin rapora kodlar yazılması falan gerekiyor bu kodlar olmayınca red vermişlerdir

Üye
    mustafa.yildirim Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa yıldırım
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    1

kodları il sağlık yazıyor ama bana sen ehliyet alamazsın itiraz edebilirsin diyorlar.
    rahatsızlığım ortapedik ve norolojık.
    sol bacak kalça -sol kol çok az zayıf ve sag kol çok az zayıf.

Üye
    Thedisa Avatarı

Gerçek Adı
    Özge
    Son Giriş
    16.10-2021
    Saat
    00:48
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Il saglik onay vermemisse sizin itiraz dilekcesi yazip hakem heyetine basvurmaniz gerekmiyor mu? Sonuçta hasta olur demiş. Ya bunlarin derdi ne anlamıyorum ben zaten dün bana da başımı tam olarak ceviremeyip arkami göremediğim icin onay vermediler yarin itiraz dilekcesini yazıp başka sehire gidecegim

Üye
    mustafa.yildirim Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa yıldırım
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    1

Sorun itiraz etmek değil.
    hastane bu adam engellidir ama ehliyet alabilir diye rapor veriyor ama il sağlık sen ehliyet alamazsın diyor.madem kabul etmeyeceksin neden sürekli hastaneye sevk ediliyoruz.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    mustafa.yildirim Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa yıldırım
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 4
    Bugün itiraz ettim.tekirdag a sevk edecekler. ehliyetim ide iptal ettiler.tekirdag sürücü olur raporu verirse başka bir ilde il sağlık müdürlüğü ne sevk edilecegim. Yurt dışında kolları olmayan engellilere bile ayaklan kontrol lu araç kullanma izni veriliyorki hayatları kolaylassin ama bizde engellilere ne kadar cektirebiliriz diye çalışılıyor. Ülkem bu zihniyetle gerçekten yerinde saymaya devam edecektir. Türkiye deki tüm engellilerin Allah yardımcısı olsun.

Üye
    razor48 Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Slm ALLAH yardımcın olsun arkadaşım bencede hakkını aramalısın bende t12 kırığına istinaden gittim soytarı aile hekimi bi kağıtla yolladı beş doktor gezdim imzalattım heyete götürdüm ne deseler beğenirisiniz bu kağıtla burda heyete giremessin ee başhekime çıktım dedi bizim hastaneden evrak olmalıhata aile hekiminin (giden zaman benzin şu bu bize maal oluyor ) ama öncelik sağlarız dedi Daha sonra düşündüm araştırdım benim 3 senem daha var 5 yıl dolmasına neden 10 senelik sürecimi kısaltayım o yüzden gitmedim askıya alıyorum birde 350 tl hiç ehliyet almamış muamelesi yapıp resmen engelliy,i gasp ediyolar legal yolla Engelliye eziyet bence engeli dernek başkanlarının acil buna el atması gerekir yürüyüş yapamazlar engelliler sesduyuramaz bu bilnçteler ALLAH hz ömer adaleti versin bunları ıslah etsin.Madem bu adam ehliyet alamıyor o halde bu adama o ehliyeti veren kişilerle alakalı soruşturma başlat bilmem ne bilmem neyin ayağına basmazmış o misal yurt dışını baz alın adamların maaaşları 10 bin euro veren ülkeler var adamlarda tek kol var onda bile ehliyet var sorunca gözleri kör olmasın ehliyeti alır her şartta diyolar bizimkilerde bizi sövüşleyecek yol arıyor bu konuyla alakalı derhal ses duyuralım arkadaşlar duyarsız kalınmasın

Sorularım Şunlar 1 Sağlıklı kişiler neden bu teste tabi tutulmuyolar akrabamda gözleri seçemeyen kişi sorunsuz aile hekiminden kağıtla değişti ehliyeti neden sağlıklılarda yalanda olsa göz piskolejik teste tabi tutulmuyolar mecburi olarak
    2. ticari araç şubu kullanlarda aile hekimiden aldıkları kağıtla emliyetten ehliyeti alabiliyolar engelli alamıyor
    3 Engelliye bu yapılan heyete hak veririm bir şekilde sürekli kaza yapar ehliyetli kullandığı süreçte o halde o adamı heyete sok incele 16 yıldır engelli trafikte aktif araç kullanmış 100 km yoldan fazla yapmış kazası yok ee sen bu adama nasışl ehliyet alamasın dersindoktorların kendilerinin bile 3.5 kazası 15 yılda çıkar bunu baz alsalar saygı duyacam ama çifte standarta devam devlet tam gaz

Üye
    KuZGuN Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    24.11-2021
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

allah yardımcın olsun mustafa kardeşim, bende ötv siz araç almak için rapor çıkarttım vergi dairesi bu raporla ötv siz araç alamazsın filan dedi ee ne olacak peki dedim gittim hastaneye raporu veren başhekim ile görüştüm biz böyle rapor veriyoruz vergi dairesi bize yazsın resmi yazı cevaplayayım dedi,gittim vergi dairesine biz öyle yazı yazmıyoruz dedi bana özelge formu duldur ankaraya yollarız dedi doldurduk 2 ayı geçti daha cevap gelmedi ama ordaki memur olumsuz red cevabı gelebilir dedi,red cvp gelirse bende itiraz yollarını deniyecem şuan ehliyetim var ama engelli ehliyeti değil normal ehliyetim var bende engelli ehliyeti çıkartcam ama bu ötv indirimi alamıcaksam olan ehliyetimide kaybetmek istemiyorum çünki bu aldığım raporda sürücü olur otomatik araç kullanır verdiler,

https://i.hizliresim.com/X0ml5D.jpg rapor ön yüzü

https://i.hizliresim.com/8MAXAA.jpg rapor arka yüzü

Üye
    mustafa.yildirim Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa yıldırım
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Sa cümleten
    Tekirdağ il sağlık sürücü olur raporu verdi ve İzmir il sağlık a sevk edecekler.gelismeleri paylaşacağım. istanbul il sağlık sende birden fazla özür var trafik güvenliğini tehlikeye atarsın diye ehliyetime el koydu, Tekirdağ il sağlık öyle saçma sapan kararmı olur diyip sürücü olur raporu verdi.Allah Türkiye'deki tüm engellilerin yardımcısı olsun özellikle istanbuldakilerin.

Üye
    mazili Avatarı

Son Giriş
    12.02-2018
    Saat
    03:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

Gözün aydın darısı öbür arkadaşların başına
    İnşallah bundan sonra bir sorun çıkmaz.

Üye
    mustafa.yildirim Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa yıldırım
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    1

Bugün Tekirdağ il sağlığı 9 kez aradım evrak İzmir e sevk edildimi diye sormak için telefonları hiç çalmadan hat kapandı surekli.hayirlisi insallah

Üye
    mustafa.yildirim Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa yıldırım
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    1

İzmir il sağlık a evrakim sevk edilmiş.izmirden haber bekliyorum. hayırlısı olur inşallah

Üye
    Ümito Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit
    Son Giriş
    21.10-2021
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    69
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ulan saçmalığa bak yurt dışın da adamın iki kolu yok tek ayağı yok ehliyet alıyor

Bizimkiler direk Red veriyor
    Acaba biz araçsız işe gidemediğimiz zaman
    Ellerine ne geçecek

Benim şuan da H ehliyetim var(oto vites)
    Ne zaman yenisiyle değiştirmek zorundayım

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon