TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cabbarehlinamus Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:24
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/TURHAL
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    55

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @skaradeniz üstad çok basit kafanı karıştırma aracın tüv türk te muayene ye gire bilmesi için tse onayı olması gerekli zati tertibatçın tse onayını almadan aracın tertibatını araca takmaz ve muayeneye araç götürülmez siz aklınızdan tse yi silin unutun bu işlem sizin işiniz değil ve yen baştan yapılıp bitmiş bir işlem.

Üye
    skaradeniz Avatarı

Son Giriş
    01.07-2019
    Saat
    10:58
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Üstad şimdi ben tertibatçıyı aradım sordum. Dedi ki; ruhsatı alıp kendiniz gideceksiniz dedi. Öbür türlü biraz masraflı olur diye biz çekici ile göndermedik dedi. Böyle bir uygulama da var sanırım.
    Konu skaradeniz tarafından değiştirilmiştir (06.12-2016 Saat 11:37 ). Gerekçe: ekleme

Üye
    cabbarehlinamus Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/TURHAL
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    55

@skaradeniz
    üstad senin aracını baban kardeşlerin de kullanmasını mı istiyorsun?

Üye
    skaradeniz Avatarı

Son Giriş
    01.07-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bu arada ben tse ye aracımın 3. derece yakınlarının kullanabilmesi için uygunluk belgesi almak için bahsediyorum.

Üye
    cabbarehlinamus Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/TURHAL
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    55

@skaradeniz üstad o olay farklı en baştan belirtsen daha kolay anlaşılacak konu.
    3. anne,baba ve kardeşlerinin kullana bilmesi için işlem farklı ruhsat ve plaka çıktıktan sonra bulunduğun ilde ki tse noktasına giderek yanlış hatırlamıyorsam 500 tl civar bir ücret ödeyerek tse den aldığın bir belge ile trafik tescil büro amirliğine gidiyorsun ruhsata gerekli ibareleri ekliyorlar olay bu kadar.

Üye
    skaradeniz Avatarı

Son Giriş
    01.07-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Anladım kardeşim teşekkür ederim bilgilerin için sağol. Çok ta para istiyorlarmış yahuu. 500 TL az bi rakam değil. İnanın arac 33 bin TL (DACİ SANDERO STEPWAY OTOMATİK). Ama ıvırı zıvırı kaskosu, sigortası, çekici parası, tse parası 40 bine geldi? Hakkımızda hayırlısı olsun bakalım.

Üye
    cabbarehlinamus Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/TURHAL
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    55

@skaradeniz Üstad bu masrafları bizlerde yaptık malesef. 40 bin tl nin içine kurban parası olarak 500 tl ile 800 tl arasında bir meblağ da eklemeyi unutma
    Allah kaza bela vermesin güle güle kullan.

Üye
    skaradeniz Avatarı

Son Giriş
    01.07-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

evet içinde kardeşim. onu düşündüm. Allah hiçbirimize kaza bela musibet, sıkıntı vermesin inşallah... Sağol yardımların için.

Üye
    karakas69 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    26.01-2017
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar geçen cuma bende sıfır araç aldım.3.derece yakınlarımın kullanabilmesi için benimde yeniden tse ye başvurumu yapmam lazım.kaskomda 3.derece yakınları belirtilmiş.

Üye
    deryaaslanturk Avatarı

Gerçek Adı
    Derya
    Son Giriş
    02.05-2018
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Biz çekici ile götürmedik aracı oda ayrı bir tuzak. Kendimiz kullanarak götürdük bide çekiciye paramı kaptırcam delimiyim. Kardeşim geldi kullandı aracımızı muayeneye gittik hallettik.

Üye
    cabbarehlinamus Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/TURHAL
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    55

@karakas69 Mehmet sana kalmış kardeşin baban eşin çocuğun kullansın istiyorsan aracını tse den belge alarak diyer aile bireylerinin kullanımı için trafik tescilden işlettire bilirsiniz.
    @deryaaslanturk Derya hanım muayene istasyonu bayi ye yakınsa ve bayi o töleransı nadirde olsa gösteriyor ama aracın trafiğe çıkması yasak tescil belgesi yok plakası yok sigortası yok bir kaza durumunda sıkıntı size çıkar bayi ben ikaz ettim kendileri kabul etmedi bu şekilde götürmek istediler der ihale sizde kalır.

Üye
    skaradeniz Avatarı

Son Giriş
    01.07-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kaskoya da ekletmek lazım mı 3. derece yakınların kullanılması diye acaba.

Üye
    cabbarehlinamus Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/TURHAL
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    55

@skaradeniz Mutlaka aksi taktirde kasko para ödemesi yapmaz ayrıca sıfır araç alan arkadaşlar lütfen kaskoya araç bir yıl içerisinde pert olursa sıfır araç değeri ödenmesi maddesini eklettirmeyi unutmayın.

Üye
    ottobock Avatarı

Son Giriş
    31.12-2020
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Engelli araç satışı ve alımı ile ilgili bilgilendirme umarım arkadaşlara yardımcı olur; Değerli arkadaşlarım öncelikle herkese kolay gelsin 14 nisan 2016 tarihi itibariylearacımı teslim alıyorum süreci aşağıda açıklayacağım herkese rabbim kazasızbelasız aracını kullanmak nasip eylesin isteyen herkesede daha iyilerini nasipeylesin;Bu aradaaracım 2016 model honda crv executive + beyaz arkadaşlar engel şeklim “SAĞ DİZ ALTI AMPUTASYONU” RAPORUM: ANKARA HASTANESİNDEN ALDIĞIM 2011 TARİHLİ RAPOR rapor tarihim 21.02.2011 TEŞHİS KISMINDASAĞ DİZ ALTI AMPUTE 1/2 KİŞİNİN ÖZÜR ORANI KISMINDA % 40 YAZIYOR RAPORSÜREKLİ RAPORUN ARKA KISMINDA SONUÇ KISMININ ALTINDA DİĞER YAZAN YERDE ÖZELTERTİBATLI ARAÇ KULLANMASI UYGUNDUR SKİK YAZIYOR "yani 2011 tarihliraporumla ve mevcut H sınıfı ehliyetimle aracımı aldım" önce 2011 model Peugeot 508 aracımın satışı ile başladımeski aracımı 06.04.2011 tarihinde aldığım için 07.04.2016 tarihinde ankaraemniyet müdürlüğüne matbu dilekçeyle müracaat ettim "engeli aracımın 5yılı doldurması sebebiyle aracımın üzerinde ilgili vergi dairesincekonulan şerhin kaldırılması" diye kimlik fotokopimi ve ruhsat fotokopimiekledim arşive yönlerdiler oradaki memur bilgisayardan bir tıkla satılamazşerhini kaldırdı sonra aynı gün tertibatsöküm projesi çizdirdim 400 tl ye söküm projesini öğleden sonra 15;30 gibiteslim etti vatandaş bende aracı abimle muayeneye gönderdim her ne kadarrandevu alması gerektiğini oradaki memurlar söylesede randevu almadan araçtespiti yapıldı projelerle ve ek 1 belgesi dolduruldu muayene parası 230 tl birgün sonra cuma günü satış verdim aracı cuma günü bayiye işlemlerimibaşlatın dedim tertibatçıyı çağırdım 500 tl ye yeni araca proje dahil tertibatyaptırdım yeni aracın bayiden tertibat takılıp tekrar muayeneye gitmesi içinde500 tl ödedim satış temsilcisinin beyanına göre 200 çekici parası 200 muayene100 tl iş takipçisi parası bugün14.04.2016 perşembe günü 15:00 da aracımı teslim alacağım İNŞALLAH bu aradaraporum eski tarihli ve ehliyetim "H" sınıfı yani bir sorun çıkmadıankarada ilden ile değişir mi bilmiyorum bu arada raporumun aslını kaybetmiştimnoter tasdikli suretle tüm işlerimi hallettim.

Üye
    ergincengiz Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    18.02-2021
    Saat
    19:02
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    14

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu numarayı ara bir gorusun ben en uygun buraya yaptırmış tim hatta yarı yarıya indi fiyat İsmail bey İstanbul dan 05322500714

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12