Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mechanicle Avatarı

Son Giriş
    25.05-2017
    Saat
    13:49
    Yaşadığı Yer
    Anlara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yüzde 98 olan bu süreli engelli raporuyla ötvsiz araç alabilirmiyim arkadaşlar ?

Üye
    babacan25 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

@Mechanicle
    6 aylık alamasınız raporunuzda 6 aya gün alınmışsa alamasınız rapor süresi 6 aydan fazla olması gerek araba bayii sini gitmiştim rapor süresi 1 yıllıktı süresinin bitmesine 5 ay vardı kabul etmediler

Üye
    Mechanicle Avatarı

Son Giriş
    25.05-2017
    Saat
    13:49
    Yaşadığı Yer
    Anlara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Peki arkadaşlar babam %98 ağır özürlü engelli raporu var neden 6 aylığına verdiler bu raporu ne evde bakım maaşına başvurabiliyoruz nede ötv indirimine hiç bir hayrı yok bu yüzde 98 ağır özürlü raporunun.küfür eder gibi 6 aylık vermişler.rapor ek imzası oldğu için daha heyetten çıkmadı acaba doktorla görüşaem enaz iki seneye çıkarma ihtimalleri var mı yoksa nereye itiraz edicem evde bakım maaşına bile başvuramıylruz bu 6 aylık raporlar.

Bir bilen arkadaş bilgi verebilir mi.bu 6 aylık raporu itiraz etsem 2 seneye çıkartma ihtimalleri var mı acaba.eğer bu mümkün değilse nnereye itiraz etsem acaba?

Üye
    babacan25 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Mechanicle
    il sağlık müdürlüğüne itirazda bulunabilirsin ilk raporum %92 (6) aylık ikinci raporum 1yıllıktı %86 oran 3 rapor 1 yıllık%80 nihayet herhamete geldilerde 4cü rapor%66 sürekli verdiler gardaş sen git aile sosyal bakıcı aylığı için 1 ay sürse 5 ayını alırsın ben öyle yaptım 5 ayımı aldım yerinde olsam sabrederim iyi günler