TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ceylinfatih44 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @nightmare

İyi geceler öncelikle bu 13tl dediğiniz kasko nedir acaba çok merak ettim bende yakında sıfır araç alıcam da

Üye
    nightmare Avatarı

Son Giriş
    03.03-2021
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    4

@Ceylinfatih44 Ruhsata işlenen “ÖZEL TERTİBATLI ENGELLİ ARACI. 3.DRC YE KADAR KAN VE SIHRI BAĞI OLANLAR KULLANABİLİR” bilgisinin kasko şirketine bildirilmesi ve mevcut poliçeme eklenmesi için ödenen ek ücrettir 13 TL. Yoksa kasko 13 lira değil, sadece bu bilginin eklenmesi 13 lira. Bu araçla benden başkasının kaza yapması durumumda kasko tarafında bir problem yaşamamak için yapılan bir işlemdir.

Üye
    deryaaslanturk Avatarı

Gerçek Adı
    Derya
    Son Giriş
    02.05-2018
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Ücret istenmesi çok saçma. Ayrıca bu kadar çok işlem yapılması da saçma. Şimdi benim eşimde ben gibi engelli mesela ortak kullanıyoruz aracımızı eşim kullanırken kaza yapsa kasko ödemeyecekmi. Engelliyi cezalandırıyorlarmı ÖTV ödemiyor diye hiç anlamıyorum.

Üye
    skaradeniz Avatarı

Son Giriş
    01.07-2019
    Saat
    10:58
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba, yeni aracımı aldım. Ruhsatta araç sahibinden başkası kullanamaz yazıyor. Sanırım yakınlarımın kullanabilmesi için TSE ye gidecek ve oradan uygunluk belgesi alıcam ve aldığım bu belgeyi trafik tescil büro amirliğine götürecem. Merak ettiklerim;

1) Yakınlarımın kullanabilmesi için TSE uygunluk belgesi için bir ücret ödeniyor sanırım. Bu ücreti nereye ödeyeceğiz. TSE ye mi yok sa bankaya mı yatırcaz.
    2) Ordan aldığımız uygunluk belgesini ruhsata işletmek için trafik tescil büro amirliğine gitmemiz gerekiyor. Bunun için randevu alınacak mı? yoksa gittiğimizde direk işlem yaparlar mı?
    3) Sanırım trafik tescil içinde bir mebla ödememiz gerekiyor? Bunu hangi bankaya yatıracaz ya da trafik tescil büro amirliğinden mi yatırıcaz.
    4) Bir de ben 3. derece yakınlar değil de, 2. derece yakınlarımın kullanmasını istiyorum. Bu standart mıdır yoksa istek üzerine 2. derece yakınları kullanabilir ibaresi ekleyebilirler mi?

şimdiden teşekkür ederim.

Üye
    skaradeniz Avatarı

Son Giriş
    01.07-2019
    Saat
    10:58
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba, yeni aracımı aldım. Ruhsatta araç sahibinden başkası kullanamaz yazıyor. Sanırım yakınlarımın kullanabilmesi için TSE ye gidecek ve oradan uygunluk belgesi alıcam ve aldığım bu belgeyi trafik tescil büro amirliğine götürecem. Merak ettiklerim;

1) Yakınlarımın kullanabilmesi için TSE uygunluk belgesi için bir ücret ödeniyor sanırım. Bu ücreti nereye ödeyeceğiz. TSE ye mi yok sa bankaya mı yatırcaz.
    2) Ordan aldığımız uygunluk belgesini ruhsata işletmek için trafik tescil büro amirliğine gitmemiz gerekiyor. Bunun için randevu alınacak mı? yoksa gittiğimizde direk işlem yaparlar mı?
    3) Sanırım trafik tescil içinde bir mebla ödememiz gerekiyor? Bunu hangi bankaya yatıracaz ya da trafik tescil büro amirliğinden mi yatırıcaz.
    4) Bir de ben 3. derece yakınlar değil de, 2. derece yakınlarımın kullanmasını istiyorum. Bu standart mıdır yoksa istek üzerine 2. derece yakınları kullanabilir ibaresi ekleyebilirler mi?

şimdiden teşekkür ederim.

Üye
    Bertoned Avatarı

Son Giriş
    17.02-2021
    Saat
    17:14
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    15

@skaradeniz
    Cevaplar
    1- TSE'ye ödeyeceksin yanlız nakit almıyorlar Kart ile ödeme yapman gerekiyor.
    2- Ben direk gidip vermiştim, randevu alabilirsen senin için daha rahat olur
    3- Ruhsat değişim ücreti olarak Trafiğe vermiştim direk
    3- 3. dereceye kadar herkes kullanabilir 1. ve 2. derece akrabalar zaten buna dahil.

Üye
    sueynur Avatarı

Son Giriş
    21.01-2019
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cidden bilgi kirliliği var 29 eylül 2016 tarihinde bana da emniyette bir görevli tertibatli araçları araç sahibinden başkası kullanamaz yoksa ceza yersin demişti, herşey ne çabuk değişiyor

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12