Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    günayengin52 Avatarı

Gerçek Adı
    günay
    Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    22:00
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamünaleyküm. @OturanBoğa . Bülent abi . ve sitenın bütün yöneticileri ve üyeleri herkese selamlar saygılar . bilgisi olan lütfen yardımcı olursa cok sevinirim

ben dogustan ortopedik engelliyim. kalça cıkıklıgı %45 raporum var. vergi indiriminden emekli oldum
    benim sorunum şu: ben 2007 de ehliyet aldım B+A2 SAGLIK RAPORU ALDIGIM YER ilk önce H sınıfı alırsın dedi bende kabul etmedim o zamanlar başka bir yere gittim saglık raporu için doktor muayane etti beni sen dedi B almanda sakınca yok dedi ve bana sağlam raporu verdi
    hersey yasal yani bende hem araba hem motor sıklet sınavlarına girdim ilk seferde sınavları geçip ehliyet aldım

şimdi ise araç almak için ötv den yararlanmak için ehliyetimi .. H .. çevirmek istiyorum ve rapor içinde hastaneye müracat etcem sanırım ben nasıl bir yol izlemeliyim ve ehliyetimi cevirebilirmiyim . B+A2 . den.. H.. ye .

otomatik vites araç için rapor nasıl çıkarmalıyım elimde normal raporum var emekli olmak için aldığım vergi indirim raporumda var

lütfen bilgisi olan arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim . ehliyetimi çevirmek benim için faydalımı olur yoksa uğraştığıma degmezmi . konuyu yanlış yere yazdımsa özür dilerim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    458
    Verilen Beğeniler
    716

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @günayengin52

manuel vitesli aracı kullanamayacak olman gerekir ki araç alımında vergi avantajından yararlanabilesin. Bu bağlamda rapor alabilir misin? Kısıtlılık hangi bacağı etkiliyor?