Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nfrysmn Avatarı

Gerçek Adı
    ysmn
    Son Giriş
    30.12-2016
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    angara:)
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sizin sağlığınız %90 engel raporu kesinlikle olmaz...%90 olması için makineye bağlı kalmak ve yatalak olması gerekli mesela ampute bile olsan onun bile oranı var...sizinki ruhsal hastalık..iyileşmezsen bile %90 alınamaz..ayrıca %90 raporu olan biri arabayı kendiside sürebilir arkadaşlar çok biliyor ama yanlış biliyor..

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    27.02-2017
    Saat
    10:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

%40 aldınız diyelim: yukarıda dedim ya her ayak sıkıntısına ehliyet verilmez. Ehliyet vermediği için araç alamazsınız.

ÖTV.siz araç almak için ön koşul (olmazsa kesinlikle olmaz) ehliyetinin olması.

Hadi %40 ile ehliyet aldınız ortopedik rahatsızlık nedir? Ayak sıkıntısı bu sefer Maliye kabul etmez.

%90 ve üzeri aldınız o zaman sizde kullanabilirsiniz.

Dolayısıyla ben bildiğimi söyledim annenizin rahatsızlığı ÖTV.siz araç almaya yeterli değil demek istedim.

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    01:06
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Valla yasa oylede ama yuzde 90 alan cok kisi gordum benden saglam ayrica yatalakta degiller ben 9 yildir psikolojik olarak rahatsizlik cekiyom.ve oranlarimda hep kismen iyilesme var diyorlar yani diyorsunuzki arabayi ruyamda gorurm 😭

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12