Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Paradigma Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    14:10
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrhb sag kol ve parmaklarımdan engelli olduğuma daır devlet hastanesinden %70 raporum var ,fakat raporda ehlıyet yada araç kullanımı ılgılı bır degerlendırme yok . Ehlıyet ıcın Saglık ocağı ve sonrasında ıl sağlık komısyon gırdım sadece otomatık vıteslı araç kullanabılır rapor verdıler .. ARac almak ıstedıgımde honda otv muafıyet yararlanabılrsın bır başka olan bayı alamazsın dedı kafam karıştı sımdıden tsk ederım

Üye
    aysn41 Avatarı

Gerçek Adı
    tuncay
    Son Giriş
    27.03-2017
    Saat
    00:10
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

nisan 2016 da eşim adına ötv muafiyetli araç aldık o da sağ kol engelli; Vergi dairesi özel tertibatlı rapor istedi tekrardan özel tertibatlı otomatik vitesli araç kullanır ibareli rapor aldık, o şekilde aldık..

Üye
    Kederli Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:43
    Yaşadığı Yer
    *
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Otomatik vitesli araç alabilir diye kabul edilse ne güzel bütün otomatik vitesli araçları kullanabilirdik. Ben de sağ koldan engelliyim. Özel tertibatlı araç kullanabilir raporuyla otomatik vitesli, özel tertibatlı araç alabildim. Şu an ruhsata göre benden ve eşimden başkası kullanamıyor ki orası da ayrı bir konu...