Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aysn41 Avatarı

Gerçek Adı
    tuncay
    Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    3 ay evvel sağ kol engelli eşim üzerine ötv muafiyetli 0 araç aldık, bende işitme engelliyim. Evimizin önüne Belediye 2 araçlık Engelli park yeri yaptılar sağolsunlar da.. ben park edemedikten sonra bi işime yaramıyor. Bende emekli olduğum için şuan çalışmadığım için araç ile gir çık yapıyorum ki çıkınca daha giremiyorum. Arıyorum 155 i gelip ceza yazdık diyorlar artık onlarda benden bıktılar, ilk zamanlar ceza yazıp çekici ile çekiyorlar dı. Şimdi ceza yazdıkları bile şüpheli ceza yazdık dedikleri araç 1-2 gün sonra gene engelli park yerinde.. Ceza yiyen şahıs bir daha aynı yere aracını bırakır mı ? bırakıyor işte.. Şimdiler de sadece sileceğini kaldırıp gidiyorlar. Trafik polisiyle konuştum bizim mahalleye bakan sen sürekli arıyorsun günde 3-5 kere ENGELLİ PARK YERİNE ENGELLİ DAHİ OLSA 15 DK SÜRENİZ VAR dedi. Bende seni takip ederim 15 dk yı geçerse cezayı yazarım dedi. Kanun da var dedi. Böyle bir kanun varmı ?

Üye
    Yusedas Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf Öztunç
    Son Giriş
    20.07-2016
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öyle birşey yok ilk defa senden duyuyorum

Üye
    aysn41 Avatarı

Gerçek Adı
    tuncay
    Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bende ilk defa bugün Trafik Polisinden duydum.

Üye
    KÜREKÇİ Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    22.07-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    34

15 dakika süre engelli araçların park yeri olmuyan ve yasak olan yerlerde park etme süresi.Engelli park yerine böyle söylemesi saçma.Bulunduğun il trafik şube müdürlüyüne internet sitesinden şikayet olarak aynı zamanda bilgi amaçlı mail at.

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    29.06-2017
    Saat
    15:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bazı engelli park yerinin sürekli ayni araç tarafından işgal edildiği oluyor. Belliki o çevrede yaşayan veya çalışan birisidir. Ama bu durumda orada bir işi olan engelli aracını park edemiyor. 15 dakika saçma ama belli bir süre konulması gerekebilir. Orada yaşayan engellilere ise kalıcı ayrıca bir park yeri tahsis edilmesi çözüm olabilir.