Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    disc55 Avatarı

Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamün aleyküm arkadaşlar.Yurtdışından 2006 yılında ithal ettiğim aracımın on yıllık sürenin dolmasına 2 ay kala yurtiçinden ötv siz araç aldım.sorum şu. aldığım aracın fatura düzenleme tarihi 31.03.2016. araç 15.04.2016 tarihinde tescil ettirdim. ocak ve temmuz mtv si gözüküyor sistemde.ben şimde hem ocak hem de temmuz mtvsini ödeyeceğim yoksa sadece temmuz mtv sini mi? ( ithal aracımın 10 yıllık süresi dolduğu için mtv sini ödeyip satışını 14.07.2016 tarihinde verdim)

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    02:07
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle ocak mtv sini ödeyeceksiniz, çünkü o dönem için önceki aracınızda mtv muafiyetinden faydalandınız.
    Önceki aracınız için temmuz mtv sini ödediğinizden sonraki aracınız için rapor ve gerekli belgeleri sunarak mtv muafiyeti hakkı kazanırsınız ve görünen temmuz mtv si iptal edilir.
    Yalnız rapor ve araç yönünden mtv muafiyeti hakkınız yoksa her ikisini de ödemek durumundasınız.

Üye
    disc55 Avatarı

Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet .Temmuz mtv sini ödeyip.önceki aracımı sattım.Teşekkür ederim.