Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ferhat kavuncuoğlu Avatarı

Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    12:32
    Yaşadığı Yer
    rize
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    gecen yıl aldıgım aracımı bu yıl yıllık bakıma verdım servısten aldıktan sonra arac gaz yememeye basladı servıse getırdım tekrardan aracın sorunu buyuk dedıler turbosu komple degıscek ben ıse soyle bırsey yapmak ıstıyorum garantı kapsamından faydalanarak arıza yapan aracımın ustundekı raporu bayıden alacagım yenı bır aracın ustune gecırebılırmıyım.. yanı bayının arızalı olan arac ıcın yapacagı farklı yazısmalarla raporu dıger alacagım aracın ustune gecırebılırmı.. lutfen bu konuda tecrubelı arkadaslarımız rıca etsem benımle ırtıbata gecebılırmı saygılar..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ferhat kavuncuoğlu

"İstisna kapsamında ilk iktisabı yapılan taşıtın beş yıllık süre dolmadan Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uyarınca ayıplı mal kapsamında iade edilerek, aynı nitelikleri haiz yeni bir taşıtın iktisabı halinde, söz konusu taşıt için de istisna uygulanması mümkündür. Bu durumda, beş yıllık sürenin başlangıcı, yeni alınan taşıtın ilk iktisabı tarihinden itibaren başlar."
    İlgili tebliğ