Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    halim_066 Avatarı

Gerçek Adı
    haLim
    Son Giriş
    08.01-2017
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hiç bir hastane vermiyor raporumu düzeltmiyorlar itiraz etcen diyorlar bende etmicem yanlışınizi düzeltin diyorum benim rapor 2 yillikti bn rapor yenileme kontrole girdim kurul Başkanı Yurt dışındaymis onu bekliyorum onunla görüş dediler bilmiyorum ne olcak bu saatten sonra kavgaysa kavga mahkemeyse mahkeme yeter artık 3 haftadır uğraşıyorum psikolojim bozuldu

Araç 5 yılı doldu sattım satmaz olaydım başıma bunların geleceğini bilemedim bayi raporun olur dedi arabami sattım bu rapor olmuyormus dedi ben hangi biriyle ugrasiyim ben kime çatıyim

Böyle devlet olmaz olsun böyle sistem böyle adalet olmaz olsun

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

@bkr_alt
    Yukarıda prosedürü ve gerekli açıklamayı yazdım, il sağlık müdürlüğü komisyonundan alınan sürücü raporuyla kesinlikle ötv muafiyetli araç alamazsınız. Yine tekrar ediyorum hastanelerden çok sorunla karşılaşılsa da ötv muafiyeti için rapor verilmekte alan bir çok arkadaş da bulunmaktadır. Örneğin Haseki Hastanesinden kurul için randevu almak istediğinizde önünüze rapor kullanım amacıyla ilgili seçenekler çıkmakta, bu seçeneklerin biri de ötv dir.
    Size tesadüfen gözüme ilişen bir konudan örnekler vereyim.

Bu arkadaş ötv için otomatik vitesli araç kullanır ibareli rapora başvurmuş ve kabul edilmiş sonuç beklediğini yazmış.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OguzZ' Mesajı Gör
    maalesef kabul etmediler çok direndim ama onlarda direndi yeni rapor çıkartmak için hastahaneye başvurdum. bu ayın 20sinde sonucu alacağım. bekliyorum şimdilik
    Bu da farklı bir örnek.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: disc55 Mesajı Gör
    özel tertibatlı araç kullanır.ötv ve mtv istisnası içindir şeklinde rapor alan arkadaşım var daha 20 gün önce.Samsun eğitim ve araştırma hastanesinden aldı.arayıp sorabilirsin.

Emniyet sorun çıkarır.benim raporumda da özel tertibatlı araç kullanması uygundur ibaresi yazılı 2016 da aldım.

Üye
    musti Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar formda okuduğuma göre bazı arkadaşlarda il sağlık kurulundan aldığı otomatik vites ve özel tertibatlı araç kullana bilir yazan raporla vergi indirimi için aldığı oran belirten raporu maliyeye ben vergi indiriminden yararlanıyorsam ötv siz araçta almalıyım diye maliyedeki memurlarla gidip konuşup siz evrakları gönderin biz onay veririz deyip onay alan arkadaşlar olmuş

Bencede vergi indirimi olan birinin otamatik ötv indiriminden de yararlanması lazım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12