Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fsmehmet Avatarı

Gerçek Adı
    fsmehmet
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    Yozgat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sürücü raporlarında il sağlık müdürlüğüne elden teslim kaldırıldı mı acaba? Kayseride hastanede benim elimden raporları aldılar Yozgat il sağlık müdürlüğüne üst yazıyla bildiricez bunları dediler. Acaba doğru mu oldu yanlış mı oldu bilemedim. bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgi bekliyorum

Üye
    fsmehmet Avatarı

Gerçek Adı
    fsmehmet
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yozgat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

itiraz raporlarında raporu hasta değil hastane üst yazıyla il sağlık müdürlüğüne gönderiyormuş. Bilgisi olmayan varsa bilgilensin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

@fsmehmet

Teşekkürler bilgi için. Yalnız, bir nüshasını size vermeleri gerek. Bu sizin bilgi edinme hakkınız. Bu konuda ısrar edilebilir bence.

Üye
    fsmehmet Avatarı

Gerçek Adı
    fsmehmet
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yozgat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @OturanBoğa

Raporun aslını da postayla gönderiyorlarmış. Valla çok tedirginim. İl sağlık müdürlüğü üst yazının ulaştığını ve raporun olumlu sonuçlandığını 1 hazirana kadar raporun aslı ellerine ulaşırsa heyete girebileceğimi söylediler. Yoksa 1 ay daha beklicez. Gönderdiler mi göndermediler mi arayıp sordum yarım ağızla gönderdik gönderdik dediler. Yozgattayım Kayseriye gitmek o kadar kolay da değil gidip sorayım dicemde. Adamı sinire strese sokuyorlar.

Neyse şu herşey bi neticelensin uzunca bir yol haritası çizeceğim Noroloji hastası olanlar için. En azından ortopedik engeli olmayanlar için nasıl özel donanımlı araç nasıl alınır gibisinden.