Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Izmitlim41 Avatarı

Son Giriş
    12.05-2016
    Saat
    21:24
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar ehliyetini degistiren var mı

Ben öyle bir şey yapmaya kalktım 2 aydır halen daha uğraşıyorum benim daha önce h sınıfı ehliyetim vardı işte normal prosedür önce aile hekimine gittim o hastahaneye yönlendirdi hastahanede 3 doktora girdim (doktor başı 50 tl) neticede biz buna karar veremeyiz seni il sağlık müdürlüğüne gonderildim
    orada heyete girdim bana hastaligim neden oldu ne zamandır var işte tedavisine baktinmi yok dedim daha sonra benden emg ve bugüne kadar yaptirdigim tektikleri istediler
    neticede dün tekrar heyete girdim ve bana tertibatsiz 1 sınıf şoför olabilir diye rapor verdiler ki zaten benim istediğimde buydu

benim sorunum ayak parmaklarimin ucunda yürüyorum topuklara basamiyorum ancak oturdugum zaman bu sorun ortadan kalkıyor yani Ellerimde felan bi sorun yok araba kullanırken bi sıkıntı yok
    neyse bugün emniyete gittim sevinçle beraber bana aynen şöyle dediler senin daha önce tertibatli araç kullanır raporun varmış şimdi nasıl böyle rapor verirler sana senin raporlarına el koyuyoruz dediler biz seni arariz dediler ve çıktım

Şimdi Bu nedir arkadaşlar bana bi akıl verin ben ne yapmayalım
    Değerli görüşlerinizi bekliyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

@Izmitlim41

Bence memurların işgüzarlığı. Ben olsam Emniyet'e gider yeniden görüşürdüm. Eğer memur hatsında ısrar ederse de müdürüne çıkar durumu izah ederdim. Sonuçta aldığınız rapor ortada... En fazla, "gelin araç sürüşümü göstereyim" dersiniz, bir memur size eşlik eder, sonuca göre de onay verir.
    İnsan evladı bi arkadaş çıkarsa oralarda, bu şekilde çözmemek için hiç bir neden yok.

Üye
    Lone Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    Burası İstanbul!
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Öyle saçmalıkmı olur ya . Son aldığın rapor güncel rapordur . O zman milletin eski raporlarınıda düşürmesinler . Hakkını ara müdüre kadar çık baktın sonuç alamıyorsun hem bimer hem cimere şikayet et . Ayrıca ordada dilekçe yazabiliyorsan yaz kayıt kısmına ver .

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Izmitlim41

Ne yaptınız?

Başlığın Etiketleri